بازار وام ایران
بازار وام ایران

وام قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران و بانک قرض الحسنه رسالت تنها بانک‌های کشور به شمار می‌روند که ارائه تسهیلات قرض الحسنه در کانون خدمات آنها قرار دارد اما خدمات تسهیلاتی این بانک‌ها هم برای عموم مردم چندان شناخته شده نیست.
اگر از متقاضیان وام پرسیده شود چه وامی بیشتر برای آنها سودمند و کارگشاست اغلب آنها تسهیلاتی را ترجیح می دهند که مبلغ بالایی داشته باشد و این درحالیست که بخش عمده وام‌های این دو بانک قرض الحسنه مبالغ بالایی ندارد. در این میان بانک قرض الحسنه مهر ایران یک وام 150 میلیونی برای متقاضیان در نظر گرفته است که می‌تواند برای بسیاری از متقاضیان جذاب باشد. مزیت مهم وام 150 میلیونی قرض الحسنه بانک مهر ایران
شاید در نظر اول سپرده کردن مبلغی برای دریافت وام تا حدی محدودکننده به نظر برسد اما تصور کنید این وام برای یک متقاضی که می خواهد خودرو خود را ارتقا دهد یا اندوخته طلا و سکه دارد اما فروش این اندوخته نمی تواند نقدینگی مورد نیاز وی را تامین کند ، چقدر مفید است. چنین فردی می تواند با فروش خودرو یا اندوخته طلا و سکه خود پول آن را در بانک قرض الحسنه مهر ایران سپرده کرده و به سرعت مبلغ سپرده را برداشت کرده و معادل آن را به عنوان وام دریافت کند. مثالی که بانک مهر ایران برای روشن شدن بیشتر این تسهیلات در وبسایت خود آورده به این شرح است؛ فرض کنید شما مبلغ 100 میلیون تومان در سپرده ویژه اجتماعی بانک قرض الحسنه مهر ایران واریز کنید. در این صورت در کوتاه ترین زمان ممکن و حداکثر یک روز، شخصاً می توانید بدون نیاز به ضامن، مبلغ 95 میلیون تومان با اقساط قابل انتخاب (از 2 ماه تا 60 ماه) بطور مثال 36 ماهه و کارمزد 1 درصد دریافت کنید.
به علاوه می توانید بعد از بازپرداخت اقساط و تسویه وام اول، از تسهیلات مرحله دوم بانک معادل امتیاز حاصله از 5 میلیون تومان باقیمانده بعلاوه بازگشت اقساط وام 95 میلیون تومانی مطابق ضرایب سیاست اعتباری مرتبط با سال مورد نظر و ضوابط و مقررات جاری بانک بهره مند شوید. وامی که به صورت آنی پرداخت می شود
وام 150 میلیونی مذکور در قالب طرحی با عنوان «2 در یک» تعریف شده است. این تسهیلات منحصر به شعبه خاصی از بانک قرض الحسنه مهر ایران نیست و متقاضیان با مراجعه به تمام شعب این بانک و به پشتوانه حساب خود می‌توانند تسهیلات مذکور را اخذ کنند. نکته جالب توجه این که بر اساس این طرح، متقاضیان می‌توانند با افتتاح حساب و تکمیل موجودی در هر یک از شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران،وام مدنظر خود را به صورت فوری و آنی تا 100 درصد مبلغی که در هنگام افتتاح حساب سپرده گذاری کرده‌اند و تا سقف 150 میلیون تومان بدون نیاز به ضامن دریافت نمایند.
شرایط دریافت وام 150 میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران 1. اقساط و کارمزد: تسهیلات مذکور با کارمزد 1 درصدی پرداخت و به انتخاب مشتری تقسیط می‌شود. این تسهیلات تا 60 ماه قابل پرداخت است.
2. زمان پرداخت وام : پرداخت این تسهیلات بسیار فوری است به صورتی که حتی یک روز پس از تشکیل پرونده، این تسهیلات قابل پرداخت است. 3. این وام بدون نیاز به ضامن پرداخت می‌شود.
4. سقف وام در طرح «2 در یک» برای هر نفر 1.500.000.000 ریال معادل 150 میلیون تومان است. شایان ذکر است طبق این طرح بعد از دریافت یک نوبت وام 150 میلیونی، متقاضیان یک نوبت دیگر نیز می توانند تا سقف 20 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه با اقساط 60 ماهه دریافت کنند و البته کارمزد نوبت دوم 4 درصد است

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط