بازار وام ایران
بازار وام ایران

ثبت نام وام ۱۲۰ میلیون ریالی بازنشستگان با کارمزد ۴ درصد از شنبه اول آبان

ثبت نام وام ۱۲۰ میلیون ریالی بازنشستگان با کارمزد ۴ درصد از شنبه اول آبان

وام ۱۲ میلیون تومانی باز نشستگان

وام قرض الحسنه مخصوص بازنشستگان با ۲۰ درصد افزایش از مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال به ۱۲۰ میلیون ریال تغییر کرد . ثبت نام این تسهیلات ۴ درصدی از شنبه اول آبان ماه انجام می شود.

 ۲۸ مهر ۱۴۰۰ خبر

 الف 

  ۰ دیدگاه


به گزارش بانک اول مرتضایی فرد مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: وام ضروری بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این صندوق به مبلغ ۱۲ میلیون تومان با اقساط ۳۶ ماهه و با کارمزد ۴ درصد پرداخت می‌شود.

وی از آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این صندوق از اول آبان ماه ۱۴۰۰ خبر داد.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت نام اینترنتی وام ضروری مرحله اول سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از روز شنبه اول آبان ماه به مدت ۳۰روز و فقط از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه این تسهیلات به مبلغ ۱۲ میلیون تومان با اقساط ۳۶ ماهه و با کارمزد ۴ درصد ارائه می‌شود، اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند در بازه زمانی اعلام شده به این سایت اینترنتی مراجعه و با وارد کردن اطلاعات سه گانه «دفترکل، کد ملی و شماره حساب» درخواست خود را برای دریافت وام ثبت کنند.

محمود مرتضایی فرد البته متذکر شد که ثبت درخواست فرد متقاضی به معنی پرداخت تسهیلات نخواهد بود.

وی گفتد: پس از اتمام مهلت یک ماهه ثبت نام، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات، میزان حقوق و … بررسی می شود و با اولویت بندی و براساس میزان اعتبار تخصیصی از سوی بانک صادرات و تعداد تسهیلات که ۳۰۰هزار فقره است، «واجدین شرایط» تعیین و اسامی آنها از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق اعلام خواهد شد.

براساس اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، مرتضایی فرد  افزود: پرداخت وام ضروری ۱۲ میلیون تومانی سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به حساب «واجدین شرایط» به صورت ماهانه و براساس نوبت بندی که در سایت اعلام می‌‌شود انجام خواهد شد که اطلاعات آن پس از مشخص شدن نتایج، اطلاع رسانی می شود.

وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری پیش از این مبلغ ۱۰میلیون تومان بود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط