بازار وام ایران
بازار وام ایران

شرایط دریافت وام 50 میلیون تومانی بانک کارآفرین + جزئیات بازپرداخت

شرایط دریافت وام 50 میلیون تومانی بانک کارآفرین + جزئیات بازپرداخت

بانک کارآفرین از امروز طرح پرداخت تسهیلات قرض الحسنه پس انداز «نیک آفرین پلاس» را شروع کرد. به گزارش این بانک مشتریان حقیقی امکان استفاده از خدمات طرح مذکور را دارند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام های بانکی اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، تمامی مشتریان حقیقی بانک کارآفرین اعم از مشتریان فعلی و جدید، امکان افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز ریالی نیک آفرین و سپرده گذاری در حساب مذکور را به مدت حداقل سه ماه متناسب با میزان سپرده خود تا سقف 50 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه با مدت زمان بازپرداخت 36 ماهه دارند.

بنابر اعلام روابط عمومی بانک کارآفرین، این مجموعه با هدف گسترش و ترویج فرهنگ قرض الحسنه و ایفای مسئولیت اجتماعی خود، شرایطی را فراهم کرده تا مشتریان حقیقی امکان استفاده از تسهیلات قرض الحسنه طرح نیک آفرین را داشته باشند. به همین منظور، متقاضیان باید اقدام به سپرده گذاری در حساب قرض الحسنه نیک آفرین کرده و یک دوره توافق شده‌ای را سپری کنند تا بتوانند از تسهیلات این طرح بهره ببرند.

از جدیدترین تسهیلات و وام های بانکی مطلع شوید:

  • وام 100 میلیون تومانی بانک ملت + شرایط پرداخت آن
  • شرایط دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک ملت اعلام شد
  • وام 250 میلیون تا 450 میلیون تومانی برای متقاضیان مسکن ملی

دوره انتظار برای دریافت این تسهیلات برحسب میزان سپرده گذاری مشتریان و امتیاز تعلق گرفته به آن‌ها متفاوت بوده و منوط به احراز اهلیت اعتباری مطابق قوانین و مقررات است. براساس جدول زیر میزان پرداخت تسهیلات و مدت انتظار مشخص می‌شود؛

طبق اعلام بانک کارآفرین، افراد برای آگاهی بیشتر درباره نوع و چگونگی دریافت آن امکان تماس یا مراجعه حضوری به شعب بانک را دارند.

رشد تسهیلات اعطایی بانک کارآفرین

این بانک همواره درباره اعطای تسهیلات مناسب به مشتریان خود تلاش می‌کند. در کل بانک کارآفرین طی شش ماهه ابتدایی سال جاری حدود 149 هزار میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان خود اعطا کرد که این میزان رشد 75 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشت.

البته با توجه به افزایش تسهیلات اعطایی بانک کارآفرین، درآمد ناشی از این بخش هم رشد پیدا کرده و نسبت به مدت مشابه سال گذشته 109 درصد بالا رفته است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط