بازار وام ایران
بازار وام ایران

شرایط وام 20 میلیون تومانی ؛ بدون نیاز به ضامن و چک

شرایط وام 20 میلیون تومانی ؛ بدون نیاز به ضامن و چک

فروشگاه اینترنتی لندو با همکاری بانک آینده تسهیلات 20 میلیون تومانی خرید کالا را برا متقاضیان ارائه داده است. به این منظور متقاضیان واجد شرایط با ارائه مدارک موردنیاز، امکان خرید کالا از فروشگاه‌های درگاه لندو را دارند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام های بانکی اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، متقاضیان این وام می‌توانند 20 میلیون تومان تسهیلات خرید کالا را به صورت کاملا آنلاین و بدون چک و ضامن دریافت کنند. برای دریافت این میزان وام دادن سفته‌ به مامور سایت لندو کافی است. طبق اطلاعات سایت لندو، این سامانه جریمه دیرکرد از تسهیلات گیرندگان دریافت نمی‌کند. افراد برای خرید اقساطی کالا از بستر فروشگاه‌های آنلاین معرفی شده در لندو، به صورت آنلاین در بانک آینده حساب باز کرده و وام مورد نظر را دریافت می‌کنند.

از جدیدترین وام های بانکی مطلع شوید:

مدارک لازم برای دریافت تسهیلات خرید کالا

به منظور دریافت وام 20 میلیون تومانی خرید کالا در لندو داشتن شرایط و ارائه مدارک ضروری لازم است. اشخاص متقاضی نباید وام معوقه یا چک برگشتی داشته باشند، در این صورت امکان افتتاح حساب در بانک آینده و دریافت وام را ندارند. ضمنا متقاضیان مرد حتما باید کارت پایان خدمت یا معافیت خود را به سامانه لندو ارائه دهند

بارگذاری مدارک در سایت لندو شامل دو مرحله است. متقاضیان بعد از اتمام مراحل افتتاح حساب در سایت بانک آینده، باید تصویر پشت و روی کارت ملی جدید و رسید تعویض کارت ملی قدیمی خود را به همراه تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه در سایت لندو بارگذاری کنند. ارائه تصویر سند ملکی متقاضی یا اجاره نامه هم ضروری است. در صورتی که فرد با پدر و مادر خود زندگی می‌کند باید یکی از مدارک سکونتی ذکر شده به همراه قبض آب یا برق یا گاز را هم در سایت لندو بارگذاری کند.

نحوه ارسال سفته‌ها

پس از اتمام این مراحل و تایید اولیه، اطلاعات افراد حداکثر تا 72 ساعت بعد مورد بررسی و اعتبار سنجی قرار گرفته، نوبت به ثبت درخواست متقاضی در واحد تامین اعتبار می‌شود. پس از سپری کردن تمامی این مراحل و تایید اعتبار سنجی، مرحله دوم تحویل مدارک آغاز می‌شود. در این بخش مامور ارسال لندو به آدرس متقاضی مراجعه کرده تا قرارداد و سفته را از او دریافت کند و سایر مدارک لازم را هم تحویل بگیرد. ضمن اینکه مامور لندو در این مرحله کپی یکی از مدارک شغلی فرد متقاضی که همان پرینت گردش حساب سه ماه آخر با مهر و امضای شعبه بانک یا فیش حقوقی یا گواهی اشتغال به کار است، را هم از فرد متقاضی دریافت می‌کند.

بعد از آن اتمام تمامی مراحل کد تاییدی از طرف لندو برای تسهیلات گیرندگان ارسال خواهد شد که امکان خرید از 500 فروشگاه معرفی شده در این درگاه را خواهند داشت. افراد می‌توانند از طریق سایت لندو در بخش محاسبه اقساط، مبلغ موردنیاز، نام فروشگاه و مدت بازپرداخت را انتخاب کرده و مبلغ ماهانه هر قسط را مشاهده کنند

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط