بازار وام ایران
بازار وام ایران

شرایط پرداخت وام ۵۰ میلیون تومانی با اقساط ۳۶ ماهه در بانک صادرات

شرایط پرداخت وام ۵۰ میلیون تومانی با اقساط ۳۶ ماهه در بانک صادرات

 بانک صادرات ایران با ارائه طرحی موسوم به همیاران سپهر اقدام به اعطای وام به مشتریان تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال در اقساط ۳۶ ماهه و سود ۱۵ الی ۱۸ درصدی نموده است.

به گزارش اول فارس به نقل از  روابط‌ عمومی بانک صادرات ایران، این بانک با استفاده از ظرفیت طرح «همیاران سپهر» در توافق و امضای تفاهم‌نامه همکاری با ٣٩ شرکت و برند بزرگ و معتبر تولیدی داخلی، شرایط استفاده از تسهیلات و خرید بی واسطه از این شرکت‌ها را برای مشتریان و هموطنان تسهیل کرده که علاوه بر درگاه‌های بانکداری الکترونیک، امکان خرید از بیش از هزار و شش فروشگاه را فراهم آورده است.

متقاضیان می‌توانند در طرح «همیاران سپهر» بانک صادرات ایران در قالب عقد مرابحه (اقساطی)، تا سقف ۵٠٠ میلیون ریال از کارت اعتباری «همیاران‌ سپهر» بانک صادرات ایران محصولات داخلی باکیفیت خریداری کنند.

طرح همیاران سپهر بانک صادرات ٬ وام تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال

بر اساس این گزارش، در سالهای اخیر بانک ها با هدف تسریع در پرداخت وامهای خرد به آحاد جامعه هم به منظور افزایش مصارف خود و کسب سود بیشتر و هم در جهت کسب رضایتمندی مشتریان مراجعه کننده به شعب و حفظ منابع مشتریان خود از ارائه کارت های اعتباری در پرداخت وام در قالب عقد مرابحه استفاده می نمایند.

بانک صادرات نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با ارائه کارت اعتباری در قالب طرحی به نام «همیاران سپهر» به نیاز مشتریان جهت دریافت تسهیلات خرد پاسخ می دهد.

وام کارت اعتباری همیاران سپهر بانک صادرات تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال و با سود ۱۵ و ۱۸ درصدی به مشتریان پرداخت می شود.

مهلت استفاده از این کارت ۳ ماه و مدت زمان بازپرداخت اقساط وام ۳۶ ماه است.

تعداد شرکت‌های تولیدی داخلی طرف قرارداد با طرح «همیاران سپهر» بانک صادرات ایران به ٣٩ شرکت رسید و زیرساخت‌های لازم برای تسهیل خرید مستقیم مشتریان از تولیدات متنوع این واحدها توسط بانک فراهم است.

در این طرح که با انگیزه کمک به تولید و تسهیل فروش اعتباری محصولات داخلی با کیفیت و بالا بردن قدرت خرید مردم توسط بانک صادرات ایران عملیاتی شده، اسامی فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های جدید شرکت‌ها و کارخانجات تولیدی طرف قرارداد با این بانک به‌روزرسانی شده و دامنه انتخاب هموطنان برای استفاده از تولیدات مرغوب داخلی و بهره‌مندی از تسهیلات بانک صادرات ایران گسترده‌تر شده است.

شرکت‌های تولیدی و عرضه‌کنندگانی در این طرح امکان مشارکت دارند که دارای چرخه توزیع متمرکز شامل فروشگاه‌ها و مراکز فروش متعدد باشند. اعتبار کارت‌های اعتباری «همیاران سپهر» سه ماهه بوده و بازپرداخت تسهیلات آن حداکثر ٣۶ ماهه با نرخ سود ١۵ و ١٨ درصد خواهد بود.

  1. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های بیش از ٣٩ شرکت تولیدی داخلی طرف قرارداد، مراجعه مستقیم به شعب یا سایت بانک و شرکت، ضمن اطلاع از شرایط برخورداری از مزایای کارت اعتباری «همیاران سپهر»، درخواست خود را به بانک ارائه کنند
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط