بازار وام ایران
بازار وام ایران

وام اشتغال به ۲۵۰ میلیون تومان افزایش می‌یابد

وام اشتغال به ۲۵۰ میلیون تومان افزایش می‌یابد

معاون توسعه اشتغال وزارت کار از افزایش قریب الوقوع سرانه تسهیلات اشتغال تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان خبر داد.

به گزارش کاماپرس، یک مقام مسئول در وزارت تعاون اظهار کرد: با توجه به افزایش نرخ قیمت‌ها، پیشنهاد افزایش نرخ سرانه تسهیلات اشتغال به مبلغ ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان داده شده و به زودی عملیاتی می شود.
شایان ذکر است تسهیلات اشتغال به تسهیلاتی گفته می شود که با هماهنگی صندوق کارآفرینی امید در قالب طرح اشتغال فراگیر و همچنین وام اشتغال روستایی به متقاضیان واجد شرایط توسط بانک های ملی، سپه، رفاه ، صادرات، تجارت ، توسعه تعاون و کشاورزی پرداخت می شود.

بنا به اعلام تسنیم ، منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین خواستار تسهیل پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی توسط بانک ها شد. وی در مورد دریافت وثایق تسهیلات اشتغال روستایی با بانک ها اتمام حجت کرد و از آنها خواست از اعمال رفتار سلیقه ای خودداری کنند . منصوری همچنین از متقاضیان این وام ها درخواست کرد تخلف بانک ها در دریافت وثایق تسهیلات اشتغال روستایی را به این معاونت اطلاع دهند.
این مقام مسئول در وزارت تعاون تصریح کرده است که طی نشست و صحبت های انجام شده با مدیران بانکی کشور، با برگشت منابع بازگشتی از پرداخت اقساط  وام تسهیلات اشتغال روستایی به چرخه تولید در پرداخت تسهیلات اشتغالزا موافقت شده است.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط