بازار وام ایران
بازار وام ایران

وام بانکی

در مورد وام بانک پارسیان با سند ملکی چه می‌دانید؟

وام بانک پارسیان با سند ملکی یکی از محبوب ترین وام ها برای خرید مسکن یا خودرو است. این وام هر چند که در مورد کسانی که به مبالغ بالای 20 میلیون تومان نیاز دارند مناسب است، اما در مورد وام های با ارزش کمتر از 20 میلیون تومان می توان از تسهیلات دیگر این بانک یا سایر بانک ها استفاده کرد که نیازی به گرو گذاشتن سند ملکی نداشته باشند.

برخی جزئیات وام بانک پارسیان با سند ملکی:

 • سقف وام بانک پارسیان با سند ملکی 1 میلیارد و 500 میلیون ریال معادل 150 میلیون تومان است.
 • مدت زمان بازپرداخت این وام یک سال تا 60 ماه در نظر گرفته شده است.
 • وام بانک پارسیان با سند ملکی، پس از تعیین ارزش ملک توسط کارشناس بانک به میزان 65 تا 70 درصد قیمت ملک قابل دریافت است.
 • هزینه کارشناسی ملک بر عهده شخص وام گیرنده است.
 • ارائه مدارک شغلی برای اثبات داشتن درآمد جهت پرداخت اقساط و جلب اعتماد بانک یک شرط کلیدی جهت دریافت وام بانک پارسیان با سند ملکی، محسوب می شود.
 • از سایر شرایطی که غالبا در مورد وام های دیگر در این بانک و سایر بانک ها وجود دارد و در مورد دریافت وام بانک پارسیان با سند ملکی نیز صدق می کند، نداشتن سابقه چک برگشتی، نداشتن معوقات بانکی و نداشتن وام تسویه نشده است. بررسی این مسائل را بانک در طی پروسه ای به نام اعتبارسنجی انجام می دهد.

علاوه بر وام بانک پارسیان با سند ملکی، افرادی که نیاز مالی به مبلغ بالا جهت خرید خودرو یا خرید و تعمیرات مسکن دارند می توانند اقدام به دریافت وام بانک اقتصاد نوین در قالب طرح تسهیلات صبا نمایند. در زیر برخی از جزئیات طرح صبا را در کنار شرایط لازم برای دریافت این وام از بانک اقتصاد نوین برای شما آورده ایم.

جزئیات وام بانک اقتصاد نوین در قالب طرح صبا

وام بانک اقتصاد نوین در قالب طرح صبا در دو بسته شماره 1 و 2 ارائه می شود که بسته شماره یک آن تا معادل دو برابر میانگین گردش حساب فرد تا سقف 200 میلیون تومان و مخصوص افراد حقیقی و حقوقی است و بسته شماره 2 آن به دارندگان POS (پایانه های فروش) این بانک تا سقف 100 میلیون تومان اختصاص دارد.

در اخذ وام بانک اقتصاد نوین در قالب طرح صبا:

 • نوع حساب بایستی جاری یا کوتاه مدت باشد.
 • کارمزد تسهیلات بر حسب نوع حساب می تواند از 4 درصد تا 18 درصد متغیر باشد.
 • میزان تسهیلات حداکثر معادل 215% میانگین حساب است.

ارائه ضامن برای دریافت وام بانک اقتصاد نوین در قالب طرح صبا:

در مورد متقاضیانی که وام بانک اقتصاد نوین در قالب طرح صبا را به پشتوانه سپرده خود دریافت کرده اند نیازی به ارائه ضامن وجود ندارد و در این صورت سپرده تا پایان بازپرداخت اقساط و تسویه وام در بانک بلوکه می شود. اما در مورد سایر متقاضیان دریافت این وام طبق اعلام رسمی بانک اقتصاد نوین بایستی به ازای هر 100 میلیون ریال (10 میلیون تومان) یک ضامن رسمی با ارائه گواهی کسر از حقوق به بانک معرفی شود. البته در مورد ارائه ضامن برای دریافت وام به ارزش 10 میلیون تومان بسته به اعتبار متقاضی و نتیجه اعتبارسنجی بانک ممکن است به ضامن دوم با ارائه گواهی کسر از حقوق نیز نیاز باشد.

دریافت وام بانک اقتصاد نوین در قالب طرح صبا برای چه کسانی مناسب است؟

تمامی مشتریان این بانک که به دنبال فراهم کردن کمک هزینه ای جهت خرید خودرو، تعمیرات مسکن، تجهیزات شغلی همچون تجهیزات پزشکی برای مطب و تجهیزات داروسازی هستند، همچنین تمامی اصناف و کسب و کارهای کوچک می توانند اقدام به دریافت وام صبا نمایند.

همچنین موسسات و کمپانی هایی که قصد پرداخت تسهیلات به کارکنان خود را دارند می توانند با ضمانت گردش حساب مالی شرکت کارکنان خود را جهت دریافت وام بانک اقتصاد نوین در قالب طرح صبا به بانک معرفی نمایند.

علاوه بر وام بانک پارسیان و اقتصاد نوین در صورت نیاز به دریافت وام با مبلغ بالا می توانید از وام بانک پاسارگاد در قالب طرح تسهیلات ارزان قیمت نیز بهره مند شوید.

جزئیات وام بانک پاسارگاد در قالب طرح تسهیلات ارزان قیمت

وام بانک پاسارگاد در قالب طرح تسهیلات ارزان قیمت می تواند هم به افراد حقیقی و هم افراد حقوقی متقاضی دریافت وام با در نظر گرفتن گردش حساب آنها که می تواند جاری یا کوتاه مدت باشد تخصیص یابد. نرخ کارمزد و تعداد اقساط در این وام به دلخواه فرد متقاضی تعیین می شود. در حقیقت در طرح تسهیلات ارزان قیمت بانک پاسارگاد بانک به ازای هر 100 هزار تومان از حداقل مانده حساب در روز یک امتیاز به متقاضی می دهد که او متناسب با این امتیاز می تواند از تسهیلات ارزان قیمت بهره مند شود.

در حالت کلی جزئیات طرح تسهیلات ارزان قیمت بانک پاسارگاد شامل موارد زیر است:

 • نوع حساب بایستی کوتاه مدت یا جاری باشد.
 • سود سپرده در مورد حساب های جاری صفر درصد و در مورد حساب های کوتاه مدت 10 درصد است.
 • حداقل این تسهیلات برای افراد حقیقی 20 میلیون تومان و برای افراد حقوقی 50 میلیون تومان است.
 • حداقل موجودی جهت کسب 1 امتیاز در این طرح 100 هزار تومان می باشد.
 • کارمزد وام در مورد متقاضیان دارنده حساب کوتاه مدت 18 درصد و در مورد متقاضیان دارای حساب جاری 9 الی 18 درصد است.

بازپرداخت اقساط در طرح تسهیلات ارزان قیمت بانک پاسارگاد

بازپرداخت اقساط در طرح تسهیلات ارزان قیمت بانک پاسارگاد می تواند به دو صورت مدت دار و راس مدت (یکجا) انجام شود. حداکثر مدت زمان در نظر گرفته شده برای بازپرداخت اقساط و تسویه حساب با بانک در مورد بازپرداخت به صورت یکجا و راس مدت 12 ماه و در مورد بازپرداخت به صورت اقساط ماهیانه و مدت دار 36 ماه است.

بانک پاسارگاد در مورد طرح تسهیلات ارزان قیمت خود هیچ سقفی برای مبلغ وام در نظر نگرفته است

این موضوع از نظر بسیاری از افراد مزیت مهمی برای وام بانک پاسارگاد در قالب طرح تسهیلات صبا محسوب می شود و آنها را در انتخاب مبلغ وام (بدون محدودیت)، کارمزد وام و همچنین تعداد اقساط وام آزاد می گذارد

وام بانک پاسارگاد
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط