بازار وام ایران

وام بانک تجارت

وبلاگ

۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
بازار وام ایران

وام بانک تجارت

وام بانک تجارت

‌‌‌‌‌‌‌اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران به منظور ارائه خدمات و تسهیلات مالی به کارکنان محترم، هر ساله اقدام به انعقاد قرارداد دریافت تسهیلات از بانک تجارت شعبه اردیبهشت می‌نماید.

قرار داد در قالب مرابحه می‌باشد و مدت آن یکسال است.

که بر اساس اعتبار ماهیانه قابل پرداخت می‌باشد. هم اکنون این تسهیلات تحت عنوان وام تجارت گروهی ۹۶ به متقاضیان محترم پرداخت می‌شود. مبلغ اعتبار ماهیانه ۱۲.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال است و تعداد ۶۰-۵۵ نفر در ماه آن را دریافت می‌کنند.

لازم به ذکر است با توجه به کاهش اعتبار دریافتی صف انتظار طولانی شده است (نزدیک به یک سال) و این موضوع باعث شده تغییراتی در شرایط تسهیلات به وجود بیاید.

لذا به اطلاع می‌رساند با توجه به تغییرات ایجاد شده در روش پرداخت تسهیلات دریافتی از بانک تجارت، به موارد ذیل توجه فرمایند:

الف) بانک در زمان اعطا تسهیلات، ۱۰% از مبلغ پرداختی به هریک از متقاضیان محترم را کسر، در حساب دیگری نگهداری می‌نماید.

ب) مبلغ نگهداری شده توسط بانک پس از پایان سررسید وام تنها به حساب شخص یا وراث قانونی وام گیرنده واریز خواهد شد و امکان انتقال به حساب شخص حقیقی و یا حقوقی دیگری مقدور نیست.

ج) در صورت اقدام به تسویه بدهی وام تجارت به هر دلیلی مبلغ نگهداری شده تا اتمام مدت سررسید از طرف بانک پرداخت نخواهد شد.

د) سقف وام برای کارکنان و بازنشستگان مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال و برای اعضا هیأت علمی ۲۵۰ میلیون ریال تعیین گردیده است.

با در نظر گرفتن موارد فوق در صورت عدم تمایل برای دریافت وام در پیش خوان شخصی در زیر سیستم اطلاعاتی فرایندهای وام صندوق رفاه و تجارت اقدام به انصراف از وام تجارت نمایند

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط