بازار وام ایران
بازار وام ایران

وام سریع بانک کارگشایی + شرایط پرداخت

وام سریع بانک کارگشایی + شرایط پرداخت

بانک کارگشایی با «ترهین طلا»، وثیقه گذاشتن طلا، به افراد وام اعطا می‌کند. در واقع متقاضیان با رهن گذاشتن طلا در این بانک طی مدت زمانی کوتاهی وام دریافت خواهند کرد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام های بانکی اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، افراد متقاضی برای دریافت این نوع وام باید شناسنامه، کارت ملی و مقدار طلای مورد نظر بانک را به عنوان رهن در اختیار این مجموعه بگذارند. بعد از تکمیل فرم‌های لازم توسط متقاضی، ارزیاب بانک شرایط را بررسی خواهد کرد. در این مرحله ارزیاب خلوص طلا را برای دادن اعتبار مورد نیاز دریافت وام بررسی و ارزشگذاری می‌کند.

اگر فردی متقاضی وام بانک کارگشایی باشد امکان دریافت وام 2 میلیون تومانی قرض الحسنه یا وام 20 میلیون تومانی جعاله را دارد. وام 2 میلیون تومانی با سود 4 درصد، همراه با 7 درصد کارمزد، و وام 20 میلیون تومانی هم با سود 20 درصد به متقاضیان پرداخت می‌شود. لازم به ذکر است که افراد برای دریافت وام 20 میلیون تومانی جعاله باید طلای بیشتری را در رهن بانک بگذارند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

  • شرایط دریافت تسهیلات بانک اقتصاد نوین برای خرید کالا اعلام شد
  • 9 نکته درباره وام بدون ضامن بانک مهر ایران

میزان وثیقه برای دریافت وام بانک کارگشایی

بنا بر اعلام بانک کارگشایی، برای دریافت وام 2 میلیون تومانی، مقدار 30 گرم طلای تزئینی و برای وام جعاله 20 میلیون تومانی هم 100 گرم طلا باید در رهن بانک گذاشته شود.

اقساط این وام‌ها به صورت ماهیانه بازپرداخت نمی‌شوند. در واقع اصل و سود هر دو نوع وام یک سال بعد از دریافت باید به بانک برگردانده شود. در صورتی هم که متقاضیان در زمان سررسید مبلغ اصل و سود پول را نپردازند، بانک هر ماه تاخیر یک درصد را به عنوان جریمه دیرکرد به جمع پرداختی آن‌ها اضافه خواهد کرد.

با این حال در صورتی که دریافت کننده تسهیلات امکان بازپرداخت را در زمان سررسید نداشته باشد و به بانک اعلام کند، می‌تواند با شرایطی یک سال دیگر تاریخ را تمدید کند. متقاضیان برای کسب اطلاع بیشتر می‌توانند به وبسایت یا شعب بانک کارگشایی مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط