بازار وام ایران
بازار وام ایران

وام سهام عدالت

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در اطلاعیه ای جدید اعلام کرده است که پرداخت وام سهام عدالت فعلا به تعویق افتاده است.

خبر مهم درباره پرداخت وام سهام عدالت

به گزارش سلام نو به نقل از تجارت‌نیوز، طی روزهای اخیر گفته شد که قرار است از ابتدای دی ماه به سهامداران سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند معادل ۵۰ درصد از ارزش سهامشان وام با نرخ سود ۱۸ درصد و اقساط ۳۶ ماهه پرداخت شود، اما طبق اطلاعیه امروز شرکت سپرده‌گذاری جزئیات این وام هنوز مشخص نشده است.

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی همچنین اعلام کرده که از امروز آماده ارائه سرویس‌های لازم به بانک‌ها برای اعطای کارت‌های اعتباری به سهامداران سهام عدالت است و بانک‌ها می‌توانند بر مبنای ارزش روز دارایی افراد برای اعطای اعتبار بر اساس مکانیزم‌های اعتباری خود اقدام نمایند.

همچنین نرخ سود و دوره بازپرداخت کارت‌های اعتباری سهام عدالت به سیاست‌های بانک‌های عامل بستگی داشته و هنوز بانک‌ها در این باره اعلام نظر رسمی نکرده‌اند.

کارت اعتباری کی داده می‌شود؟

در میانه آذر ماه محمود حسنلو، مدیر فنی سهام عدالت در گفتگوی زنده اینستاگرامی گفت: برای دادن کارت اعتباری مدتی است با بانک‌ها در تعامل هستیم تا بتوانیم سرویس الکترونیکی توثیق سهام عدالت را در اختیار سهامداران قرار دهیم.

به گفته او قرار بود این سرویس حداکثر تا یک ماه آینده در اختیار بانک‌ها قرار بگیرد که براساس اعلام امروز شرکت سپرده‌گذاری سرویس‌های لازم برای بانک‌ها آماده و قابل استفاده است

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط