بازار وام ایران
بازار وام ایران

وام فوری ۱۰۰ میلیون تومانی بانک مهر ایران را چگونه دریافت کنیم؟

وام فوری ۱۰۰ میلیون تومانی بانک مهر ایران را چگونه دریافت کنیم؟

بانک اول – وام گرفتن یکی از راه‌هایی است که باعث می‌شود فرد متقاضی سریع‌تر به منابع مالی دسترسی پیدا کند و آن را برای فعالیت یا خرید موردنظر خود به کار بگیرد. با توجه به شرایط تورمی کنونی و کاهش مداوم ارزش پول، وام گیرندگان تمایل دارند هر چه سربع‌تر به وام مورد درخواست خود دسترسی پیدا کنند. گاهی با وجود فراهم بودن شرایط و مدارک لازم برای دریافت تسهیلات، افراد مدت زمان طولانی برای دریافت وام منتظر می‌مانند.

 ۱۳ آبان ۱۴۰۰ خبر

 الف 

  ۰ دیدگاه


به گزارش بانک اول معمولا یکی از دغدغه‌های اصلی وام گیرندگان، زمان واریز مبلغ مورد نظر به حساب و استفاده از آن است. در صورتی که مبلغ وام با یک وقفه زمانی طولانی برای متقاضیان واجد شرایط واریز شود، نه تنها مشکل چندانی از فرد برطرف نمی‌شود، بلکه وی را متحمل اقساط سنگین هم می‌کند. بنابراین بسیاری از متقاضیان وام علاقه دارند تا مبلغ تسهیلات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به حسابشان واریز شود. بانک قرض الحسنه مهر ایران شرایطی را فراهم کرده که افراد در کم‌ترین زمان ممکن مبلغ وام را دریافت کرده و از آن بهره ببرند. در ادامه شرایط مورد نیاز برای استفاده از این نوع تسهیلات بیان می‌شود؛

طرح حمایت فرد حقیقی چیست؟

بانک قرض الحسنه مهر ایران طرح با عنوان «طرح حمایتی فرد حقیقی» برای آن دسته از مشتریان خود فراهم کرده که مایل هستند تا در زودترین زمان ممکن از تسهیلات قرض الحسنه این مجموعه استفاده کنند. متقاضیان وام در حالت عادی برای استفاده از تسهیلات قرض الحسنه این بانک، باید حداقل میانگین کارکرد ۳ ماهه حساب را داشته باشند. این طرح، با توجه به ایجاد صندوق اجتماعی برای هر شعبه بانک مهر ایران، مناسب افرادی است که فرصت ایجاد میانگین را ندارند و با افزایش موجودی در دسترسشان تمام یا بخشی از مشکلات آن‌ها مرتفع می‌شود.

 

بر اساس اعلام بانک مهر ایران، در این طرح متقاضی با تودیع معادل درصدی ازنرخ  تسهیلات موردنیاز به صندوق اجتماعی شعبه به انتخاب خود، ۴۰ درصد، ۵۰ درصد یا ۵۵ درصد، از هم افزایی همزمان بانک متناسب با مبلغ تودیعی ایشان در صندوق ذکر شده تا ۶۰ درصد یا ۵۰ درصد یا ۴۵ درصد برخوردار می‌شود. متعاقبا متقاضی بعد از سپری شدن مدت انتظار تعیین شده برای تسهیلات و تکمیل پرونده خود، از مزایای این طرح تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان استفاده می‌کند.

شرایط لازم برای استفاده از طرح حمایت فرد حقیقی

طبق اعلام بانک داشتن این شرایط برای شرکت در طرح ضروری است. اول، اینکه مشارکت فرد وام گیرنده در صندوق اجتماعی شعبه متناسب با تودیع مبلغ به میزان معادل درصدی از مبلغ تسهیلات مدنظر حسب انتخاب وی است. دوم، مدت بازپرداخت جهت دریافت تسهیلات، حداکثر تا ۳۶ ماه امکان دارد. سوم، سقف تسهیلات فردی قابل اعطا در طرح حداکثر ۱۰۰ میلیون تومان است. چهارم، آزادسازی مبلغ تودیعی مشتری پس از انقضا و تسویه تسهیلات انجام می‌‌شود.

پنجم، نرخ کارمزد تسهیلات طرح حمایتی فرد حقیقی از محل وجوه صندوق اجتماعی شعبه ۲ درصد سالیانه و از محل بانک ۴ درصد در سال است. ششم، قابلیت دریافت تسهیلات مجددبعداز تسویه تسهیلات دریافتی، در صورت عدم برداشت مبلغ تودیعی با حمایت ۵۰ درصد بانک و بدون طی مدت انتظار مجدد امکان دارد. هفتم، شرکت در این طرح حمایتی برای کلیه متقاضیان با رعایت سقف فردی قابل انجام است.

افراد متقاضی دارای حساب قرض الحسنه پس انداز در بانک مهر ایران، این امکان را دارند تا با مراجعه به شعب این مجموعه و تکمیل فرم‌های طرح از مزایای آن بهره مند شوند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط