بازار وام ایران
بازار وام ایران

وام مسکن

وزیر راه و شهرسازی همکاری وزارت راه و بانک رسالت را برای خانه‌دار شدن ۵۰ هزار کم درآمد، گامی موثر برای جریان تولید مسکن با مشارکت مردم برشمرد و از ارائه تسهیلات کم‌بهره و تامین زمین مناسب برای کم‌درآمدها در اجرای این طرح خبر داد.

راه و مسکن پرداخت وام ۱۵۰ میلیونی برای ساخت خانه

محمد اسلامی در مراسم امضای تفاهمنامه احداث ۵۰ هزار واحد مسکونی ارزان نرخ که بین وزارت راه و شهرسازی و بانک قرض‌الحسنه رسالت، امروز ۱۲ اسفندماه در ساختمان دادمان به امضا رسید، گفت: امضای تفاهمنامه همکاری وزارت راه و شهرسازی و بانک قرض‌الحسنه رسالت در قالب تولید   ارزان‌قیمت در راستای طرح اقدام ملی مسکن به منظور گسترش خیر و نیکی در کشور بر پایه قرض‌الحسنه و با هدف خانه دار کردن اقشار کم‌درآمدی پایه‌گذاری شده است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه تفاهمنامه وزارت راه با بانک رسالت جامعه محور بوده و زمینه را برای گسترش نیکوکاری در کشور فراهم می‌کند، افزود: این تفاهمنامه که برای ۵۰ هزار واحد به امضا رسیده یکی از بی‌نظیرترین اقدامات بعد از انقلاب اسلامی است که جامعه محور بوده و سرمایه اجتماعی را مدنظر قرار می‌دهد، شامل زوج‌های جوان و خانوارهای کم‌درآمدی است که با اینکار به دنبال آن هستیم تا باقیات و صالحاتی از خود بر جای بگذاریم.

  • لت دوازدهم ادامه داد: در جریان تفاهمنامه همکاری وزارت راه و شهرسازی و بانک قرض‌الحسنه رسالت، جریان ساخت‌وساز، کیفیت منابع و پشتیبانی تامین زمین توامان
  • انجام خواهد شد و تولید مسکن ارزان ن

 

 

 

دارندگان سهام عدالت که متقاضی وام بانکی هستند بخوانند

کدخبر: 396575

اقتصاد نیوز : مدیرعامل سمات گفت: امکان وثیقه قرار دادن سهام جهت دریافت تسهیلات برای همه سهامداران فراهم شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، حسین فهیمی افزود: پیش از این تنها برای مشمولان سهام عدالت مجوز استفاده از امکان توثیق مکانیزه سهام جهت دریافت کارت اعتباری و تسهیلات بانکی داده شده بود که به تازگی هیات مدیره سازمان  و اوراق بهادار، مجوز استفاده از این امکان را برای سایر سهامداران صادر کرد.

حسین فهیمی گفت: تمامی بانک‌ها و موسسات مالی اعتباری قادر خواهند بود با استفاده از زیرساخت توثیق مکانیزه سهام در شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، امکان وثیقه سهام بدون مراجعه حضوری و مدارک وام کاغذی را برای مشتریان خود فراهم کرده و نسبت به ارائه کارت اعتباری یا تسهیلات به مشتریان خود اقدام کنند.

دارندگان سهام عدالت که متقاضی وام بانکی هستند بخوانند

وی افزود: بانک‌های عامل بر اساس برنامه زمان‌بندی و میزان منابع در اختیار خود می‌توانند از این روش استفاده کنند.

فهیمی گفت: هم قادر خواهند بود به جای فروش سهام جهت تامین نقدینگی مورد نیاز خود از کارت‌های اعتباری و تسهیلات اعطایی ,وام بانک‌ها استفاده کنند و مدت زمان بیشتری برای مدیریت فروش سهام خود در اختیار داشته باشند.

 

 

 

 

 

معجزه تجارت!! (تو هم میتونی تاجر شی)
میدونم خسته شدی و خیلی ضرر کردی تو بورس(ارز دیجیتال خرید و فروش و تحلیل ..)
دسترسی راحت به کیف پول(مطمئن و کمترین کار مزد)
مو بکار با شرایط پرداختی اقساطی توسط پزشک

اسلامی با اشاره به اینکه تاکنون خیرین مسکن‌ساز، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) بعد از پیروزی انقلاب اسلامی کارهای عظیمی در حوزه مسکن ارزان‌قیمت برای دهک‌های کم‌درآمدی انجام دادند، توضیح داد: تفاوت تفاهمنامه‌ای که به امضای وزارت راه و بانک رسالت رسیده با دیگر طرح‌های تولید  وام مسکن ارزان‌قیمت در این است که در این طرح مشارکت مردم نیز در سازندگی، توسعه و تولید مسکن برای جامعه هدف در قالب تامین سرمایه قرض‌الحسنه با سقف ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات و با بازپرداخت ۶۰ ماهه فراهم شده است.

 

تفاهمنامه ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی ارزان‌قیمت برای اقشار کم‌درآمد امضا شد.در قالب این تفاهمنامه ۱۵۰ میلیون تومان وام کم‌بهره به واجدان شرایط پرداخت می‌شود.

بر اساس این تفاهم‌نامه ۶ ماده‌ای که بین معاونت وام ساختمان وزارت راه و شهرسازی و بانک عامل امضا شده مقرر شده تا به ۵۰ هزار نفری که جزو دهک‌های کم‌درآمدی جامعه هستند (دهک‌های یک تا ۳) ۱۵۰ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه با کارمزد ۴ درصد پرداخت شود.

در اجرای این طرح، خانوارهای کم‌درآمد تازه ازدواج‌کرده و سرپرست خانوارهایی که دارای ۳ فرزند و بیشتر هستند در اولویت هستند. بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی، اسامی افرادی که در اولویت دریافت این وام‌ها و مشارکت در این طرح هستند از سوی معاونت مسکن و ساختمان به بانک اعلام و معرفی خواهند شد. مدت زمان اجرای این تفاهم نامه ۳ سال و مدت بازپرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ۵ سال تعیین شده

صبح امروز تفاهمنامه همکاری بین وزارت راه و شهرسازی و بانک قرض الحسنه رسالت به امضا رسید.

صبح امروز (سه‌شنبه) طی مراسمی تفاهمنامه همکاری بین وزارت راه و شهرسازی و بانک قرض الحسنه رسالت به امضا رسید.

کارمزد ۴ درصد است

در قالب این تفاهمنامه مقرر شد ۱۵۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه در راستای طرح ملی به ۵۰ هزار نفر پرداخت شود و البته اولویت با متقاضیانی است که شرایط مسکن ملی را دارا هستند. گفتنی است، مدت اجرای این طرح ۳ سال و با کارمزد ۴ درصد است.

اهم نامه تامین تسهیلات ساخت طرح اقدام ملی مسکن بین وزرات راه و شهرسازی و بانک قرض الحسنه رسالت امضاء شد.

صبح امروز (سه‌شنبه)  طی مراسمی تفاهم نامه همکاری بین وزارت راه و شهرسازی و بانک قرض الحسنه رسالت به امضا رسید.

در قالب این تفاهم نامه مقرر شد ۱۵۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه در راستای طرح مسکن ملی به ۵۰ هزار نفر پرداخت شود و البته اولویت با متقاضیانی است که شرایط مسکن  ملی را دارا هستند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط