بازار وام ایران
بازار وام ایران

تسهیلات ۱۴۰ میلیون تومانی برای مجردهای تهرانی

بانک اول – متقاضیان مجرد وام مسکن در تهران می‌توانند تا سقف ۱۴۰ میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن دریافت کنند که برای دریافت آن باید در مجموع ۱۶ میلیون و ۱۸۴ هزار تومان اوراق خریداری کنند.

۲۴ بهمن ۱۳۹۹  خبر

۰ دیدگاه


به گزارش بانک اول مجردهای ساکن تهران می‌توانند تا ۱۴۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند. بر این اساس این تسهیلات شامل ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن و ۴۰ میلیون تومان جعاله می‌شود.

متقاضیان لازم است برای دریافت ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات ۲۰۰ برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند. بر اساس آخرین بررسی‌‎های صورت گرفته هزینه این تعداد اوراق با تسه ۵۷ هزار و ۸۰۰ تومانی برابر با ۱۱ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان می‌شود. همچنین برای دریافت ۴۰ میلیون تومان وام جعاله، خرید ۸۰ ورق به مبلغ چهار میلیون و ۶۲۴ هزار تومان ضروری است. به این ترتیب مجموع هزینه خرید اوراق به ۱۶ میلیون و ۱۸۴ هزار تومان می رسد.

 

زوج‌های تهرانی نیز بر همین اساس می‌توانند تا سقف ۲۴۰ میلیون تومان شامل ۱۰۰ میلیون تومان  خرید مسکن برای هر نفر و ۴۰ میلیون تومان وام جعاله دریافت کنند؛ بنابراین زوجین باید ۴۰۰ برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند که هزینه آن ۲۳ میلیون و ۱۲۰هزار تومان می‌شود. با احتساب هزینه چهار میلیون و ۶۲۴ هزار تومانی خرید برگه‌های وام جعاله هزینه زوج‌های تهرانی برای دریافت تسهیلات مسکن به ۲۷ میلیون و ۷۴۴هزار تومان می‌رسد

وام کرونا چند ضامن می‌خواهد؟

زمان واریز وام یک میلیونی کرونا مشخص شد

۱۰ میلیون خانوار مشمول دریافت وام یک میلیون تومانی کرونا در مرحله دوم می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با تصمیم دولت مقرر است در دومین مرحله پرداخت وام کرونا به متقاضیان ، یک میلیون تومان در قالب تسهیلات قرض الحسنه پرداخت گردد. طبق اعلام عبدالناصر همتی، رییس کل بانک مرکزی تامین این منابع از محل منابع بانک مرکزی نخواهد بود . این تسهیلات از محل ۷۵ هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیصی برای جبران بخشی از خسارات ناشی از کرونا پرداخت می گردد .

پیش از این نیز یک میلیون تومان تسهیلات به خانوارهای یارانه بگیر پرداخت شد و تا کنون ۵ قسط از محل یارانه پرداختی به این افراد کسر شده است. مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی در گفتگو با رادیو ایران اعلام کرده است که حداکثر تا پایان هفته سوم آذر ماه این وام واریز خواهد شد.

 

به گفته وی، مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا به یارانه‌بگیر معیشتی تعلق می‌گیرد که شامل حدود ۱۰ میلیون سرپرست خانوار است.همانند دیگر طرح‌های حمایتی دولت، وظیفه شناسایی خانوارها به عهده وزارت کار است و این وزارتخانه همانند دور قبلی یک پیامک به سرپرستان خانوار می‌فرستد.

در این پیامک از سرپرستان خانوار پرسیده می‌شود که اگر مایل به دریافت مرحله دوم وام کرونا هستند کد تایید را بفرستند.

اقساط این وام از محل یارانه معیشتی کسر می‌شود، بازپرداخت آن نیز ۳۱ قسط ۳۵ هزار تومانی است از یارانه معیشتی کسر می‌شود.به گفته شهرزاد دانشمند، لیست مشمولان از سوی وزارت کار شناسایی، جمع‌بندی و به بانک مرکزی ارسال می‌شود.

او همچنین در خصوص کسانی که مرحله اول وام کرونا را گرفته‌اند گفت: فردی مرحله اول را دریافت کرده و جزو یارانه معیشتی بگیران نیز باشد، اگر مشمول دریافت مرحله دوم نیز شناسایی شود این مرحله از وام را نیز می‌گیرد

وام خرید لوازم خانگی بانک آینده + نحوه ی درخواست کارت اعتباری ۱۵ یا ۳۰ میلیونی
بانک اول – وام خرید کالا بانک آینده در قالب طرح ترنج به مشتریان ارائه می‌شود. بانک بر اساس این طرح کارت اعتباری ترنج با مبلغ ۵۰ میلیون برای متقاضیان صادر می‌کند. متقاضیان می‌توانند بنا بر نیاز خود کارت اعتباری ترنج ۱۵ یا ۳۰ میلیونی هم از بانک آینده درخواست کنند. این کارت تا ۳۰ روز اعتبار دارد و وام‌گیرنده ظرف سی روز می‌تواند از وام کالای خود استفاده کند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۹  خبرالف
۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول وام خرید کالا بانک آینده در قالب طرح ترنج به مشتریان ارائه می‌شود. بانک بر اساس این طرح کارت اعتباری ترنج با مبلغ ۵۰ میلیون برای متقاضیان صادر می‌کند. متقاضیان می‌توانند بنا بر نیاز خود کارت اعتباری ترنج ۱۵ یا ۳۰ میلیونی هم از بانک آینده درخواست کنند. این کارت تا ۳۰ روز اعتبار دارد و وام‌گیرنده ظرف سی روز می‌تواند از وام کالای خود استفاده کند.

 

نوع سپرده لازم برای این وام، سپرده جاری است و سود در نظر گرفته برای وام خرید لوازم‌خانگی بانک آینده ۱۸ درصد است. برای استفاده از طرح ترنج بانک آینده نیازی به سپرده‌گذاری و مسدودسازی سپرده وجود ندارد. حداکثر زمان بازپرداخت برای اقساط وام در بانک آینده ۳۶ ماه یا سه سال معین شده است. شما اگر متقاضی وام ۵۰ یا ۳۰ میلیونی وام خرید کالا بانک آینده هستید نیاز به دو ضامن شخصی دارید و اگر متقاضی کارت اعتباری ۱۵ میلیونی هستید نیاز به یک ضامن شخصی دارید

پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ۳۰ و ۵۰ میلیونی به متقاضیان
بانک اول – مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از امکان پرداخت دو نوع تسهیلات ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی در این بانک خبر داد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۹  خبرالف
۱ دیدگاه

به گزارش بانک اول مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران درباره روند پرداخت تسهیلات گفت: تسهیلات بانک مهر ایران به دلیل ماهیت کاری خود که بانکداری محسوب می‌شود، در حوزه قرض‌الحسنه فعال است.

تسهیلات مورد اشاره دو قسمت دارد، اول تسهیلات اشتغال‌زایی است که سقفی معادل ۵۰ میلیون تومان دارد و بعدی هم تسهیلات در سایر حوزه‌های اقتصادی، معیشتی، درمانی و ازدواج است که سقف آن هم ۳۰ میلیون تومان خواهد بود.

وی در ادامه اضافه کرد: نرخ کارمزد تسهیلات قرض‌الحسنه بانک مهر ایران بین صفر تا ۴ درصد تنظیم شده و بایک تا دو ضامن که بعضا به مبلغ تسهیلات بستگی دارد، این کار انجام می‌شود. البته سیستم بانک مهر ایران تلاش می‌کند تا جایی که امکان دارد ضامن را برای مشتری‌های خوش حساب و گروهی که در نظام بانکی دارای اعتبار هستند، حذف کند تا با کمترین بروکراسی اداری پرداخت شود.

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در این رابطه اظهار داشت: برای اخذ تسهیلات در بانک مهر ایران کافی است که مشتری در بانک به افتتاح حساب بپردازد و گردش حساب خود را برآن متمرکز سازد. بانک تلاش نمی‌کند فقط سپرده ثابت به دست آورد، بلکه گردش حساب خود نوعی امتیاز و اولویت برای مشتری ایجاد می‌کند و این مشتری در زمان لازم می‌تواند از وام‌های قرض‌الحسنه مهر ایران بهره ببرد./ایبنا

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط