بازار وام ایران
بازار وام ایران

وام یک میلیونی کرونا

خبر جدید درباره وام یک میلیونی / لیست مشمولان بسته شد

بانک اول – لیست مشمولان مرحله دوم واریز وام یک میلیون تومانی صبح امروز به بانک مرکزی ارسال شد. احتمالا این واریزی فردا انجام شود.

 ۱۹ آذر ۱۳۹۹ خبر

 الف 

  ۰ دیدگاه


به گزارش بانک اول شب گذشته اعلام شد که احتمالا روز پنجشنبه واریزی‌های وام یک میلیون تومانی انجام خواهد شد.

در همین مورد سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در اطلاعیه‌ای اعلام کرده که این سازمان پس از دریافت لیست افراد شناسایی شده واجد شرایط از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ظهر روز سه‌شنبه ۱۸ آذر ماه، با ویرایش لیست مذکور به منظور تهیه فرمت مورد نظر  مرکزی در کوتاه‌ترین زمان، لیست نهایی به دو میلیون و ۴۸۱ هزار و ۲۹۰ نفر را در ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه ۱۹ آذر ماه جهت واریز وام به بانک مرکزی ارسال کرده است.

روابط عمومی این سازمان توضیح داده که در مرحله اول تعداد چهار میلیون و ۵۱۵ هزار و ۶۵۱ نفر سرپرست خانوار توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشمول دریافت این وام شده بودند که در هفته قبل مبلغ تسهیلات یک میلیون تومانی توسط بانک مرکزی به حساب آنان واریز شده است./تجارت نیوز

وام ازدواج ۱۰۰ میلیونی می‌شود؟

بانک اول – هر ساله رقم وام ازدواج در بودجه تعیین می‌شود. اما امسال با وجود شرایط خاص اقتصادی در پی محدودیت‌های فعالیت واحد‌های تولیدی همچنین افزایش تورم و نرخ ارز این رقم در جزئیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ همان ۵۰ تومان درنظر گرفته شده و گفته می‌شود تغییر نخواهد کرد.

 ۱۸ آذر ۱۳۹۹ خبر

 الف 

  ۰ دیدگاه


به گزارش بانک اول،این در حالی است که حتی دیگر ارزش این مبلغ همچون ابتدای زمان تصویب هم نبوده و تفاوت‌های زیادی دارد. در واقع میزان وام ازدواج فعلی حتی قدرت خرید وام چند سال قبل را هم ندارد؛ بنابراین به نظر می‌رسد ضروری است که وام ازدواج مجددا در چارچوب بودجه سالانه افزایش یابد.

بر اساس لایحه پیشنهادی دولت و در صورت تصویب مجلس به منظور حمایت از ازدواج جوانان، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مکلف شده است از محل پس انداز جاری و قرض الحسنه نظام بانکی تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به زوج‌های جوان پرداخت کند.

وام ازدواج در بودجه ۱۴۰۰ بدون تغییر ماند + جدول

این تسهیلات به زوج‌هایی تعلق می‌گیرد که تاریخ عقد ازدواج آن‌ها بعد از اول فروردین ماه سال ۱۳۹۷ باشد و تاکنون وام ازدواج دریافت نکرده باشند. تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج برای هر یک از دوره‌ها در سال ۱۴۰۰ برابر با ۵۰۰ میلیون ریال یعنی ۵۰ میلیون تومان خواهد بود.

دوره بازپرداخت این تسهیلات هفت ساله تعیین شده است. طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته در لایحه پیشنهادی بودجه اخذ یک نامه معتبر و سفته برای پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی ازدواج به زوجین کافی است.

 

امسال چند زوج وام گرفتند؟

همچنین سجاد مهدی زاده مدیرکل اقتصادی بانک مرکزی اخیرا با اشاره به تعداد وام‌های ازدواج پرداخت شده از سوی بانک‌ها گفته است: تا پایان مهر امسال، ۵۰۲ هزار و ۴۰۰ فقره وام قرض الحسنه ازدواج به ارزش ۲۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پرداخت شد. در همین راستا پیشنهاد دولت در لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور، وام ازدواج برای هر یک از زوج‌ها در سال ۹۸ معادل ۱۵ میلیون تومان با بازپرداخت ۵ ساله تعیین شد.

سقف وام ازدواج هر یک از زوج‌ها در بودجه سال ۱۳۹۹ به ۵۰ میلیون تومان (در مجموع ۱۰۰ میلیون تومان) افزایش یافت. بر اساس تبصره ۱۶ لایحه بودجه سال ۹۹ که به تصویب کمیسیون تلفیق مجلس رسیده و برای تایید نهایی به شورای نگهبان ارسال شده است، به منظور حمایت از ازدواج جوانان،  مرکزی ایران موظف شد از محل پس‌انداز و جاری قرض الحسنه نظام بانکی، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به زوج‌هایی که تاریخ عقد آن‌ها پس از اول فرودین ۹۶ است و تاکنون وام ازدواج دریافت نکرده‌اند با اولویت نخست پرداخت کند.

بر این اساس تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج برای هر یک از زوج‌ها در سال ۹۹ معادل ۵۰ میلیون تومان با دوره بازپرداخت هفت ساله با اخذ یک ضامن معتبر و سفته است. پیش از این وام ازدواج برای هر یک از زوج‌ها ۳۰ میلیون تومان پیشنهاد شده بود.

لایحه بودجه سال ۹۹ پس از تصویب در کمیسیون تلفیق به صحن مجلس فرستاده شد، اما نمایندگان مجلس به کلیت آن رای منفی داده و لایحه را به کمیسیون بازگرداندند. با نگاهی به رقم وام ازدواج در بودجه سال‌های اخیر شاهد افزایش این رقم بعد از تقدیم لایحه توسط دولت به مجلس بوده ایم.

دولت در لایحه بودجه سال ۹۷ کل کشور سقف وام ازدواج برای هر یک از زوجین را همان ۱۰ میلیون تومان را پیشنهاد کرده است. اما مجلس از بودجه ۹۷ پیشنهادات متعددی را در این زمینه بررسی کرد و تصمیم گرفته شد، تسهیلات ازدواج جوانان از ۱۰ به ۱۵ میلیون تومان برسد.

بهزاد خسروی کارشناس اقتصاد کلان  در گفت و گو با خبرنگار اقتصاد وانرژی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به تغییر نکردن رقم وام ازدواج در بودجه ۱۴۰۰ اظهار کرد: درباره وام ازدواج و تناسب آن با بودجه ١۴٠٠اظهار کرد: قطعا وام ازدواج از ۵٠به ٧٠میلیون متناسب با نرخ رشد تورم در جامعه نیست اصولاً وام ازدواج از ابتدا متناسب با نرخ تورم افزایش پیدا نکره است.

او ادامه داد: ۵۰ میلیون تومان ازدواج حتی اگر به ١٠٠میلیون تومان افزایش یابد هم نمی‌تواند ١٠قلم اساسی را بازیکن زوج جوان تامین کند. با توجه به افزایش کالا‌های اساسی که اتفاق افتاده است. بانک‌ها تعهدات خود را در اجرای تسهیلات اجرا نکردند. دولت باید انتظارات تورمی در ارزش این ۵٠میلیون هم را با توجه به نرخ صعودی قیمت ها بر آورده نکرده است.

او تصریح کرد: رقم پرداختی‌های وام ازدواج که ۲۵ هزار میلیارد تومان نشان دهنده این است که حتی تعهدات در این زمینه به درستی اجرا نشده است.

 

ثابت ماندن رقم وام ازدواج غیر منطقی است

بانکی دیگر کارشناس اقتصادی هم معتقد است ثابت ماندن رقم وام ازدواج غیر منطقی است، وقتی قیمت کالا‌های اساسی روزانه تغییر می‌کند. باعث می‌شود مردم ماهانه چندین برابر خرج معمول هزینه کنند. بدیهی است زمانی که توانایی خرید کاهش پیدا می‌کند، لزوم حمایت معیشتی بیش از پیش بهخصوص برای قشر جوان جامعه حس می‌شود.

 

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره مشخص نبودن رقم قطعی «وام ازدواج» سال آینده در لایحه بودجه ۱۴۰۰، اظهار کرد: بار‌ها گفته‌ایم که ما مخالف افزایش رقم وام ازدواج در جهت کمک به جوانان نیستیم، اما باید دستورالعمل‌های لازم در جهت جلوگیری از سوء استفاده و آسیب‌های احتمالی افزایش رقم وام ازدواج تدوین شود و مجلس هنگام تصویب و یا افزایش مبلغ پیشنهادی برنامه و بودجه به این نکات توجه کند.تاکنون دستور العملی توسط بانک مرکزی برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی از افزایش رقم وام ازدواج تدوین نشده است، از سوی دیگر در تمام این سال‌ها با افزایش رقم وام ازدواج شاهد افزایش تعداد ازدواج‌ها نبوده‌ایم.

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره مشخص نبودن رقم قطعی «وام ازدواج» سال آینده در لایحه بودجه ۱۴۰۰، اظهار کرد: بار‌ها گفته‌ایم که ما مخالف افزایش رقم وام ازدواج در جهت کمک به جوانان نیستیم، اما باید دستورالعمل‌های لازم در جهت جلوگیری از سوء استفاده و آسیب‌های احتمالی افزایش رقم وام ازدواج تدوین شود و مجلس هنگام تصویب و یا افزایش مبلغ پیشنهادی برنامه و بودجه به این نکات توجه کند.

تندگویان افزود: هرسال آمار ازدواج کاهش بیشتری داشته است. ما نیازمندیم تا در کنار رسیدگی به موضوعات اقتصادی، فرهنگ‌سازی و تغییر نگرش جوانان به سمت تشکیل زندگی و خانواده، برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی بلند مدتی را همگام با سیاست‌های کلی جمعیت و خانواده در پیش گیریم. افزایش رقم وام ازدواج در سال آینده باید بر مبنای بررسی کارشناسانه و مشخص انجام شود تا زوجین توان بازپرداخت آن و تامین تضامین لازم را داشته باشند.

به هر حال در شرایط ملتهب اقتصادی و شتاب زدگی روزانه قمیت‌ها ثابت ماندن رقم وام ازدواج  در بودجه سال آینده با وجود تاکید دولت بر حمایت‌های معیشتی امری غیر منطقی از سوی دولت محسوب می شود./باشگاه خبرنگاران جوان

طرح‌های ویژه بانک مهر ایران برای دانشجویان

بانک اول – بانک قرض‌الحسنه مهر ایران طرح‌های مختلفی را برای دانشجویان دانشگاه‌های مختلف در نظر گرفته که می‌توانند با بهره‌مندی از آن بخشی از هزینه‌های دوران تحصیل خود را پوشش دهند.

 ۱۷ آذر ۱۳۹۹ خبر

 الف 

  ۰ دیدگاه


به گزارش بانک اول به نقل از روابط عمومی بانک مهر ایران، سال‌های دانشجویی دوران سرمایه‌گذاری بر روی خودشان است. این سرمایه‌گذاری در سال‌های پس از تحصیل و ورود به بازار کار به‌واسطه تخصصی که در سال‌های دانشجویی به‌دست آمده، بازدهی خود را نشان می‌دهد. دانشجویان معمولاً به‌طور تمام وقت مشغول به تحصیل هستند و در نتیجه، امکان داشتن شغل و درآمد را ندارند. به مناسبت فرا رسیدن ۱۶ آذر «روز دانشجو» خدمات و طرح‌های تسهیلاتی بانک مهر ایران در حوزه دانشجویی و آموزش عالی را بررسی کردیم، در ادامه بخشی از آن را مطالعه می‌کنید.

 

دانشجویان زیر چتر حمایت بانک مهر ایران

مخارج دوران دانشجویی را معمولاً خانواده‌ها تأمین می‌کنند، اما بعضی از دانشجویان هستند که به مشاغل دانشجویی در دانشگاه‌ها روی می‌آورند یا به کارهای پاره‌وقت خارج از دانشگاه مشغول می‌شوند تا بتوانند از عهده مخارج خود برآیند.

تحصیل در دانشگاه حتی برای دانشجویان دوره روزانه هم رایگان نیست. تهیه کتاب‌های درسی و هزینه‌های رفت‌وآمد، بخش مهمی از فهرست هزینه‌های دوران دانشجویی است. هزینه‌های اقامت در خوابگاه، خوراک و همین‌طور تهیه بلیت برای رفت و برگشت به خانه نیز به فهرست هزینه‌های دانشجویانی اضافه می‌شود که در دانشگاه‌های شهرهای دیگر مشغول تحصیل هستند.

دوره‌های شبانه، غیرانتفاعی، علمی‌-کاربردی، پیام‌ نور و آزاد بر اساس رشته تحصیلی و نوع دانشگاه، هزینه بیشتری را به دانشجویان و خانواده‌هایشان تحمیل می‌کنند. این هزینه‌ها گاهی آنقدر زیاد می‌شود که روی تصمیم آن‌ها برای ادامه تحصیل نیز، تأثیر می‌گذارد.

این در حالی است که درآمد بسیاری از دانشجویان و خانواده‌هایشان کفاف این هزینه‌ها را نمی‌دهد و راه‌حلی که بتواند با کمترین تأثیر بر وضعیت تحصیلی و علمی دانشجویان، هزینه‌های آن‌ها را در این دوران پوشش دهد، به‌سختی پیدا می‌شود.

 

کمک‌هزینه تحصیلی در دوران دانشجویی

کمک هزینه‌های تحصیلی می‌توانند به‌عنوان یکی از راه‌حل‌های پیشنهادی مطرح شوند، اما منابع لازم و کافی برای تأمین این کمک‌هزینه‌ها با توجه به جمعیت تقریباً چهار میلیونی دانشجویان کشور، چندان آسان نیست.

البته، وزارت علوم سال‌هاست که با استفاده از منابع صندوق رفاه دانشجویی با اولویت‌بندی دانشجویان، کمک‌هزینه‌های تحصیلی را در قالب وام‌های دانشجویی پرداخت می‌کند تا بخشی از این هزینه‌ها را پوشش دهد، اما منابع این صندوق تنها بخشی از جمعیت دانشجویان کشور را تحت پوشش قرار می‌دهد و همه دانشجویان نمی‌توانند از این کمک‌ها در طول دوران تحصیل خود بهره‌مند شوند. از طرف دیگر با توجه به اینکه افراد در دوران دانشجویی امکان اشتغال تمام وقت را ندارند، تسهیلات رایج بانکی به دلیل کارمزدهای بالا گزینه مناسبی برای آن‌ها نیستند.

 

وام دانشجویی بانک مهر ایران

تسهیلات مناسب برای دانشجویان، وام‌های کم‌هزینه و ارزان‌قیمت با دوره پرداخت طولانی‌مدت هستند و این همان ویژگی است که وام‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از آن‌ها برخوردار است. این بانک، علاوه بر تفاهم‌نامه‌هایی که با صندوق رفاه دانشجویی برای تأمین منابع وام‌های تسهیلاتی منعقد کرده، تفاهم‌نامه‌های مختلفی را با بسیاری از دانشگاه‌ها به امضا رسانده است.

بانک مهر ایران در نخستین گام، نرخ کارمزد تسهیلات قرض‌الحسنه دانشجویی را از چهار درصد به سه درصد کاهش داده است. گام بعدی این بانک برای بهره‌مندی دانشجویان از کمک‌هزینه‌های تحصیلی، امضای تفاهم‌نامه با صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد، همکاری با دانشگاه پیام نور و دانشگاه علامه طباطبایی است.

 

بانک مهر ایران در خدمت رفاه دانشجویان

در تفاهم‌نامه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم، این بانک بخشی از منابع خود را برای اعطای وام شهریه به دانشجویان، در اختیار صندوق قرار می‌دهد. در طول مدت این همکاری چهار ساله، ۳۲۰ میلیارد تومان از منابع بانک مهر ایران، به پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه دانشجویی به دانشجویانی پرداخت خواهد شد که توسط صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم معرفی شوند.

کارمزد این تسهیلات، سه درصد و حداکثر در طول هشت مرحله در دوران تحصیل به دانشجویانی که صندوق رفاه دانشجویی به مهر ایران معرفی کند، پرداخت می‌شود. مبلغ این تسهیلات، متناسب با مقطع تحصیلی و تا سقف ۲۰ میلیون تومان است.

در این تفاهم‌نامه، با مشارکت بانک مهر ایران، توان تسهیلات‌دهی صندوق رفاه دانشجویی وزرات علوم، دو برابر شده و دانشجویان بیشتری می‌توانند از تسهیلات ارزان‌قیمت قرض‌الحسنه در طول دوران تحصیل خود بهره‌مند شوند.

 

حمایت از دانشجویان دوره‌های دستیاری پزشکی

بانک مهر ایران همچنین تفاهم‌نامه‌ای با صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت دارد و در چارچوب آن به دانشجویان دوره‌های دستیاری پزشکی و Phd تسهیلات پرداخت می‌کند.

این تفاهم‌نامه برای پوشش ۱۵ هزار نفر از دانشجویان دوره‌های دستیاری پزشکی و Phd برنامه‌ریزی شده و مبلغ آن برای هر فرد بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان خواهد بود. کارمزد این تسهیلات ۴ درصد و بازپرداخت آن ۴۸ ماه به‌ علاوه یک سال استراحت است.

 

کمک‌هزینه تحصیلی بانک مهر ایران برای دانشجویان دانشگاه آزاد

در تفاهم‌نامه میان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و دانشگاه آزاد، دانشجویان همه مقاطع تحصیلی در تمام واحدهای این دانشگاه در استان‌های مختلف کشور، امکان استفاده از تسهیلات قرض‌الحسنه دانشجویی را دارند. بر این اساس هر دانشجو می‌تواند تا سقف ۲۰ میلیون تومان از تسهیلات قرض‌الحسنه بانک مهر ایران با کارمزد سه درصد و دوره بازپرداخت دو تا چهار ساله استفاده کند.

 

تفاهم‌نامه بانک مهر ایران با دانشگاه پیام نور

در تفاهم‌نامه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با دانشگاه پیام نور، دانشجویان با معرفی‌نامه از دانشگاه محل تحصیل خود می‌توانند به یکی از شعب این بانک مراجعه کنند و در خواست وام دانشجویی بدهند. سقف وام دانشجویی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای دانشجویان دانشگاه پیام نور، حداکثر ۲۰ میلیون تومان است. دیگر مزیت این تفاهم‌نامه برای دانشجویان دانشگاه پیام نور، دریافت وامی است که تقریباً برابر با کل شهریه دوران تحصیلشان است.

همچنین، تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور می‌توانند برای خرید تجهیزات آموزشی مورد نیاز خود ضمن مراجعه به شعب بانک مهر ایران در سراسر کشور، کالاکارت دریافت کنند.

این اقدامات بانک قرض الحسنه مهر ایران باعث می‌شود دانشجویان نگرانی‌های کمتری برای تأمین هزینه‌های دوره تحصیل خود داشته باشند. با دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه بانک مهر ایران، دانشجویان نیاز کمتری به کار در زمان تحصیل دارند و می‌توانند با تمرکز روی تحصیل خود، نتایج بهتری بگیرند و این بر آموزش‌پذیری آن‌ها و سپس عملکردشان در شغل خود نیز اثرگذار است.

معرفی دوره

این دوره یک دوره جامع است که شامل دوره جامع بورس + دوره ی جامع ارز دیجیتال + دوره ی جامع بازار جهانی است.

این دوره از سطح مبتدی شروع می شود و همه مباحث از صفر مطلق آموزش داده می شود.
اگر قصد تبدیل شدن به یک معامله‌گر حرفه‌ای در بازارهای مالی را دارید و  می خواهید درآمد دائمی کسب کنید ، این بهترین دوره برای شماست

این دوره شامل سبک های تحلیلی : کلاسیک ، ایچیموکو ، الیوت ، پرایس اکشن به صورت قدم به قدم در شش ماه آموزش داده می‌شود.

توجه داشتید که علاوه بر موارد آموزشی ، فوت و فن های بازار های مختلف نیز که شامل تجربیات شخصی آقای کریمیان در بازارهای مالی است نیز به صورت کامل و قدم به قدم آموزش داده می شود.

بعد از این دوره آموزشی دیگر نیازی به دوره های دیگر نخواهید داشت و می توانید به راحتی در هر بازاری که بخواهید فعالیت کنید و درآمد داشته باشید.

دانشجو ها در این دوره  می توانند با خود آقای کریمیان ارتباط مستقیم داشته باشند و خود ایشون شخصا به رفع اشکالات می پردازد.

به جای این که چندین دوره آموزشی مختلف شرکت کنید و وقت خود را تلف کنید و در نهایت نتوانید نتیجه که مدنظر دارید را کسب کنید ، یک بار یک دوره ی حرفه ثبت نام کنید و خود را بی نیاز کنید از دوره های مشابه، این دوره مباحثی که گفته می شود در تکمیل یک دیگر هستند و یا فراگیری تمامی مباحث به راحتی می توانید در بازارهای مالی فعالیت کنید.

بیش از 50 ساعت محتوای آموزشی + PDF های کاربردی بورس و ارز دیجیتال

ضمانت بی نیاز شدن از دوره های آموزشی تکنیکال دیگر

پشتیبانی مادام العمر مباحث آموزشی

دارای گروه پشتیبانی واتساپ برای پرسش و پاسخ

ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط تا یک ماه پس از خرید

دوره جامع چیست؟
این یک دوره کامل از صفر تا صد بازارهای مالی است که شامل توضیحات اولیه هر بازار و آموزش تکنیکال از مقدماتی تا حرفه ایست.

چرا باید برای کسب درآمد در دوره جامع شرکت کنیم؟
به دلیل این که در این دوره بازارهای مختلف آموزش داده می‌شود، شما اگر بخواهید یک درآمد پایدار برای خود ایجاد کنید این کار عملا در یک بازار نشدنی است بنابراین شما نیاز خواهید داشت چندین بازار را به صورت حرفه ای مسلط شوید.

چگونه با دوره جامع می‌توان سود کرد؟
این یک دوره مفصل است و گذراندن این دوره تقریبا یک سال زمان می‌برد، بنابراین شما نیاز خواهید داشت هفته ای حدودا سه ساعت برای این دوره زمان بگذارید، یک ساعت برای مشاهده ویدئو های آموزشی و دو ساعت برای تمرین موارد آموزش داده شده، بعد از گذشت یک سال با کسب دانش شما می‌توانید در بازار بورس ، ارزدیجیتال و فارکس کسب درآمد داشته باشید.

دوره جامع برای چه کسانی مناسب است؟

اگر تمایل داشته باشید که بازارهای مالی شغل اصلی شما بشود این دوره مناسب شماست، به جای این که چندین دوره مقدماتی بگیرید کافییست فقط این دوره را تهیه کنید و خود را از بقیه دوره ها بی نیاز کنید و با گذراندن این دوره بتوانید به فعالیت حرفه ای در بازار بپردازید.

به زبان ساده این دوره مناسب افرادی است که می خواهند به صورت جدی وارد بازارهای مالی بشوند.

در این دوره دقیقا چه چیزهایی وجود دارد ؟
آموزش مبانی بازار بورس
آموزش مبانی بازار ارزهای دیجیتال
آموزش مبانی بازار فارکس
آموزش تحلیل تکنیکال مخصوص بورس
آموزش تحلیل تکنیکال مخصوص ارزدیجیتال
آموزش تابلو خوانی
آموزش فیلتر نویسی
آموزش سیستم معاملاتی ایچیموکو
آموزشی سبک تحلیلی الیوت
آموزش استراتژی مخصوص فارکس
آموزش قلق ها مخصوص هر بازار و تحلیل تکنیکال
فایل PDF تکمیلی که شامل کتاب «چگونه در بورس سرمایه گذاری کنیم؟ » ، فایل «معرفی ۱۰۰ ارز برتر کوین مارکت کپ » ، پک فیلترهای بورسی می‌شود.

آیا قیمت دوره جامع مناسب است؟
با توجه به مباحثی که در این دوره آموزش داده می‌شود و پشتیبانی و قیمت گذاری محصول های مشابه این پکیج جز ارزان ترین پکیج های موجود در بازار است، و دلیل این ارزانی کمک به مردم ایران در شرایط سخت اقتصادی است، به امید این که بعد از تهیه این دوره به زودی بتوانید کسب درآمد در بازارهای مالی داشته باشید.

در ضمن توجه داشته باشد که شما پس از گذراندن این دوره به راحتی می توانید تمام پولی که برای این دوره داده اید را در 3 تا 5 معامله بدست آورید .

سطح دوره چقدر بالاست؟ آیا لازمه اطلاعات خاصی داشته باشیم؟
سطح این دوره از مقدماتی تا حرفه ایست، موارد آموزش داده شده از ابتدا می‌باشد و نیاز به اطلاعات خاصی نخواهید داشت برای شرکت در این دوره

دوره حضوری آموزش بورس در کانون بورس

اگر به دنبال یک کلاس آموزش بورس یا دوره آموزش سرمایه گذاری در بورس (آموزش صفر تا صد بورس)با بهترین استاد آموزش بورس  در یکی از تخصصی ترین مراکز و موسسه های آموزش بورس در ایران هستید، دوره جامع بزرگان بورس بهترین گزینه برای شما می باشد.

شما با گذراندن دوره جامع بزرگان بورس می توانید بصورت تخصصی در بازارهای مالی (شامل بورس، فرابورس و بورس کالا) فعالیت کرده وکسب سود نمایید.

همچنین روش های  پیش بینی قیمت دلار و سکه،پیش بینی قیمت مسکن وخودرو ،پیش بینی تورم و …. را بطور کامل از صفر تا صد می آموزید.

چگونه در بورس ماهیانه حداقل بیست درصد سود کنیم؟

با آموزش صحیح ابتدا روی خودتان سرمایه گذاری کنید

به سه روش می توانید در دوره جامع بزرگان بورس شرکت کنید:

 • روش اول: شرکت در دوره بصورت حضوری در شهر تهران ، شعبه سیدخندان یا شعبه پاسداران
 • روش دوم: شرکت در دوره بصورت آنلاین در سایت کانون بورس(دوره آنلاین پخش زنده و همزمان دوره حضوری می باشد ،با فیلم برداری دو دوربین فول اچ دی و صدا برداری حرفه ای طوری که حس میکنید انگار در کلاس نشسته اید)
 • روش سوم: تهیه پکیج dvd یا فلش مموری فیلم های جدید دوره جامع (دوره های  حضوری قبلی  با دو دوربین فول اچ دی و صدا برداری حرفه ای  فیلم برداری شده است که بصورت فلش مموری اراپه می گردد)

هدف دوره

هدف دوره بزرگان بورس آموزش صفر تا ۱۰۰ بازار های مالی شامل بورس و بورس کالا و همچنین تحلیل و پیش بینی قیمت مسکن ،دلار ،طلا ،خودرو ،تورم و…. بصورت کاملا کاربردی و عملی می باشد به نحوی که شما  پس از شرکت در این دوره به هیچ کلاس آموزشی دیگری احتیاج نخواهید داشت و می توانید همچون بزرگان بازار بورس :فکر کنید،تحلیل کنید،در قیمت مناسب به سهام ورود کنید و در بهترین قیمت از سهام خروج کنید.

 

کلاس آموزش بورس

 

وجه تمایز دوره بزرگان بورس با سایر دوره ها

تمامی بزرگان بازار اعتقاد دارند که برای موفقیت در سرمایه گذاری بورس می بایست روی چهار دانش کلیدی تسلط داشت:۱-مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک ۲-تحلیل گری ۳- روانشناسی بازار بورس ۴-روانشناسی خویشتن

با یک جستجوی پنج دقیقه ای در گوگل در میابید که تمرکز عموم آموزش ها و مقالات و کتاب ها ی بورسی در داخل ایران روی دانش تحلیل گری است.در صورتی که تحلیل ۲۰ الی ۳۰ درصد در موفقیت سرمایه گذار نقش دارد.

فراگیری هر ۴ دانش جهت پیوستن به بزرگان بورس الزامی است و فقدان هر یک از آنها حتما باعث آسیب و ضررهای بزرگ خواهد شد.

وجه تمایز دوره بزرگان بورس با سایر دوره این است که در دوره بزرگان هر ۴ دانش به صورت کامل و صحیح و عملی به دانشجویان آموزش داده خواهد شد.

در دوره جامع بزرگان بورس چه عناوینی تدریس می شود؟

دوره جامع بزرگان بورس شامل ده دوره است که مجموعا طی  ۴۵ ساعت بصورت تئوری و عملی برگزار می شود به گونه ای که بعد از این دوره برای موفقیت در بازار بورس و سایر بازار ها به هیچ دوره آموزشی یا منبع دیگری احتیاج نخواهید داشت.با شرکت در دوره جامع بزرگان علاوه بر این به طور اصولی نزد قوی ترین اساتید بورس ایران آموزش خواهید دید،جهت آموزش بورس و سرمایه گذاری های سود آور درگیر دوره های آموزشی متعدد نخواهید شد.

ورود به کلاس بزرگان بورس

سرفصل دقیق دوره جامع بزرگان بورس(شامل ۱۰ دوره، فراتر از کاربردی):

    دوره اول : دوره ورود به بازار بورس(آموزش کامل مبانی و مفاهیم مقدماتی بازار سرمایه)

 • بازیگران بازار بورس ،فرابورس،بورس کالا
 • نحوه اخذ کد سهامداری و انتخاب کارگزار مناسب
 • روشهای ثبت سفارش خرید و فروش
 • انواع بازارهای موجود در بورس و فرابورس و بورس کالا و تفاوت آنها
 • مفاهیم موجود در بازارهای مالی شامل:

نماد ،صف خرید و فروش،انواع قیمت،حجم مبنا و تاثیر آن برقیمت،گره معاملاتی و رفع گره

 • انواع اوراق (سرمایه گذاری با ریسک صفر)
 • انواع صندوق های سرمایه گذاری و ریسک موجود در هر کدام
 • مفاهیم موجود در بازار بورس کالا شامل:

بازار های دوطرفه،وجه تضمین ،ضریب اهرمی،کال مارجین و شرایط کال مارجین،انواع دستورات در بازار های مدرن نظیر:buy in،buy out،sell in،sell out ، اتاق پایاپای

 • تفاوت بازار های مالی مدرن و سنتی

دوره دوم :دوره مدیریت ریسک و سرمایه (آموزش صفر تا صد نحوه کنترل ریسک در معاملات)

 • انواع ریسک و تشخیص آن
 • روش های محدود کردن ضررها و بزرگ کردن سودها
 • قوانین و روشهای چیدمان سبد سهام
 • مفهوم ریوارد به ریسک و کاربرد آن
 • روش های سرمایه گذاری با ریسک صفر
 • انجام تمرین های عملی در بازار های مختلف

دوره سوم :دوره روانشناسی خویشتن(آموزش صفر تا صد خود کنترلی در سرمایه گذاری ها)

 • شناسایی کارکرد های ذهن در معاملات
 • تکنیک های عملی مقابله با کارکردهای منفی ذهن در سرمایه گذاری
 • تکنیک های عملی کنترل هیجان و استرس در معاملات
 • شناخت سوگیری های ذهنی و تاثیرات آن بر معاملات

دوره چهارم :دوره آموزش نرم افزار متا تریدر(کاربردی ترین و محبوب ترین نرم افزار تحلیل گری،آموزش صفر تا صد)اموزش بورس

 • آموزش نصب و ایجاد حساب دمو و واقعی در نرم افزار
 • معرفی و نحوه استفاده از ابزارهای FOLLOW و FORECAST  جهت تحلیل نمودارها
 • آموزش خرید و فروش و اخذ کارنامه های معاملاتی از نرم افزار
 • روشهای اتومات کردن خرید و فرش ها در نرم افزار
 • ایجاد تم پلیت ها و تنظیمات دلخواه
 • مشکلات احتمالی و ارائه راه حل ها
 • انجام تمرین های عملی

دوره پنجم و ششم :دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی و پیشرفته و تکنیک های تابلوخوانی (آموزش صفر تا صد تحلیل تکنیکال فراتر از کاربردی متناسب با بازار بورس ،مسکن،طلا و ارز)

 • علم تکنیکال چیست؟
 • شاخه ها و اصول تحلیل تکنیکال
 • انواع ابزارهای تحلیل تکنیکال
 • تئوری بنیادین اقتصاد خرد و مبانی چارت شامل انواع قیمت،انواع نمودار،انواع تایم فریم،شناخت موج و پیوتهای ماژور واهمیت آنها در تحلیل
 • تحلیل کلاسیک تکنیکال شامل:

سطوح حمایت و مقاوت پیوتی و روانی و نحوه پیش بینی قیمت ارز و مسکن با استفاده از آنها

  تکنیکهای تابلو خوانی با استفاده از سطوح روانی

الگوهای کندل استیک و پیش بینی قیمت توسط پرایس اکشن

خطوط روند و انواع آن ،کانال ها و انواع آن ،نظریه گن در مورد کانال ها،چنگال اندروز(ابزار جادویی تحلیل)

ترکیب سطوح حمایت و مقاومت استاتیک و داینامیک جهت پیش بینی قدرتمند قیمت

انجام تمرین های عملی در بازار های مختلف و بررسی تحلیل های دانشجویان و رفع نقاط ضعف هر کدام از آنها

 • تحلیل هندسی (استفاده از الگوها جهت پیش بینی روندهای قیمت)شامل:

الگوهای معکوس کننده روند شامل : سروشانه،دوقلو،سه قلو،مثلث و کنج معکوس کننده و استراتژی های معاملاتی آنها

الگوهای ادامه دهنده شامل:مثلث ادامه دهنده ، پرچم ها(FLAG) ،کنج های ادامه دهنده ،مستطیل ،

الگوهای هارمونیک متناسب با نیاز بورس ایران

امواج ولفی

روشهای پیش بینی حرکت های انفجاری و سریع قیمت(بیشترین سود در کمترین زمان )

تشخیص اعتبار الگوها به همراه مثال های فراوان در بورس و بازارهای دیگر

انجام تمرین های عملی در بازار های مختلف و بررسی تحلیل های دانشجویان و رفع نقاط ضعف هر کدام از آنها

 • تحلیل اندیکاتوری(تحلیل های حرفه ای بازار با استفاده از اندیکاتورها) شامل:

اندیکاتور مووینگ اوریج(moving average) و کابردهای آن شامل:شناسایی روندها ، شناسایی نقاط چرخشقیمت،سیستم     کراسینگ مووینگ اوریج)

اندیکاتور مکدی(MACD): تشخیص قدرت روند با مکدی ، روشهای اخذ سیگنال های خرید و فروش از مکدی شامل: سیگنالهای  کلاسیک مکدی ، واگرایی های اشکار و مخفی(regular and hidden divergence)

اعتبار سنجی الکوهای هندسی تکنیکال با استفاده از مکدی

اندیکاتور RSI

اندیکاتور های CCI – MFI- STOCHASTIC و کابرد های آن

اندیکاتور ایچیموکو(تحلیل به روش ژاپنی ها) و پارابولیک سار(ICHIMOKU AND PARABOLIC )

اندیکاتور ADX – BOLIGER BANDS و کابرهای آن و تشخیص روند های قدرتمند

انجام تمرین های عملی در بازار های مختلف

بررسی کارنامه های معاملاتی تک تک دانشجویان و ارائه راهکار جهت دانشجویانی که معاملات ضررده دارند.

 • تحلیل مدرن (تحلیل با استفاده از فیبو ناچی ( معجزه تحلیل گری)):

انواع ابزا های فیبوناچی و کاربردهای آن

استراتژی کلاسترینگ(CLUSTERING) و روشهای معامله با آن

پیدا کرن اهداف قیمت با استفاده از فیبوناچی

کاربردهای فیبوناچی در بازار بورس و بازار های خارجی

نوسان گیری کوتاه مدت با استفاده از فیبوناچی

انجام تمرین های عملی در بازار های مختلف

بررسی کارنامه های معاملاتی تک تک دانشجویان و ارائه راهکار جهت دانشجویانی که معاملات ضررده دارند.

 • امواج الیوت(تحلیل بازار با استفاده از امواج شگفت انگیز الیوت):

سیکل های استاندارد الیوت و انواع آن

ساختار ریز موجها در الیوت

الگوریتم شناسایی امواج الیوت

اصلاحی های چند گانه و تشخیص آنها و کسب سود های بزرگ از بازار

کاربردهای الیوت در بورس ایران

تحلیل شاخص کل بازار به صورت لایو با استفاده از الیوت

انجام تمرین های عملی در بازار های مختلف

 

دوره هفتم :دوره روانشناسی بازار(شناخت تفکر حاکم بر معامله گران مختلف بازار)اموزش سرمایه گذاری بورس

 • رواشناسی حرکت نمودار
 • دلایل روانشناسی ایجاد سطوح حمایت و مقاومت استاتیک و داینامیک
 • روانشناسی الگوی هارمونیک و الگوهای هندسی
 • اندیکاتورهای مختلف وجود چه تفکری را در بازار به ما میگویند؟
 • روانشناسی سطوح فیبوناچی
 • روانشناسی امواج الیوت و علت روانشناسی تشکیل آنها

دروه هشتم :دوره تحلیل بنیادی(آموزش صفر تا صد تحلیل بنیادی کاربردی)

 • تحلیل بنیادی چیست؟
 • آموزش سایت های TSETMC و کدال
 • مکانیزم تاثیر نرخ ارز روی سهام ها
 • مکانیزم تاثیر قیمت نفت روی سهام ها
 • شناخت صورت های مالی و تشخیص عوامل مهم در کمترین زمان ممکن
 • درک گزارش پیش بینی شرکت ها
 • انواع مجامع
 • انواع سهامداران ،شناوری و غیر شناوری سهام ها و تاثیرات آن بر قیمت،نقد شوندگی و عوامل موثر
 • معاملات بلوکی و درک اهمیت آن
 • دلایل ایجاد گب
 • افزایش سرمایه و روش های آن و تاثیر آن بر قیمت سهام
 • روش کنسلیم جهت شناسایی سهام ارزنده
 • درک تاثیر بودجه کشور بر سهام ها (تشخیص سهام های ارزنده با استفاده از بودجه سالیانه دولت)

دوره نهم :دوره تدوین قدرتمندترین استراتژی های معامله گری ( آموزش استراتژی های قدرتمند با ترکیب همه شاخه های تحلیل گری شامل تکنیکال و فاندامنتال)

 • ترکیب تحلیل های کلاسیک ، مدرن ،اندیکاتوری ،هندسی و الیوتی جهت ساخت قدرتمندرین

استراتژی ها مخصوص بورس ،فرابورس و بورس کالا ،مسکن ،طلا و ارز

 • پل زنی بین تحلیل تکنیکال و فاندامنتال

دوره دهم : دوره کارگاه های عملی  داخل و خارج از کلاس

 • انجام کار عملی زیر نظر استاد داخل و خارج از کلاس (فضای آموزشی کانون بورس به گونه ای است که امکان کار عملی و کار با نرم افزار را به دانشجویان می دهد)
 • تحلیل سهام های پیشنهادی دانشجویان در کارگاه های عملی
 • رسیدن به توانمندی تحلیل و پیش بینی قیمت سهام در ۳۰ ثانیه

اساتید دوره چه کسانی هستند؟

مهدیار حاجی علی

مهندس مهدیار حاجی علی

✔️تحصیل کرده در کارشناسی ارشد مهندسی سیستم های اقتصادی – اجتماعی(بورسیه شده توسط معاونت ریاست جمهوری)

✔️دارای مدرک مدیریت ریسک(risk management) از اکسفورد

✔️کارشناس اقتصادی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران(رادیو اقتصاد)

✔️کاندید کارشناسی ارشد ام بی ای مالی

✔️دارای مدرک تحلیل گری کیو ای ال انگلستان

✔️مبدع سیستم های مدیریت سرمایه حرفه ای در سطح بین المللی

✔️مبتکر سیستم معاملاتیES (EVIDENCE SYSTEM)

✔️ برگزار کننده دوره های بورس در مراکز دانشگاهی اعم از دانشگاه الزهرا و….

✔️تنها برگزار کننده دوره های ترید لایو در ایران

✔️طراحی کننده دوره های کماندویی و ترید لایو

✔️نویسنده کتاب راز بزرگ در بازار های مالی(تنها کتاب مدیریت ریسک و سرمایه گذاری در بازار های مالی مدرن در کشور)(چاپ تا خرداد ۹۸)

✔️مشاور و سبد گردان اشخاص حقیقی و حقوقی

✔️مدرس بالای ۶۰۰ دوره اموزشی در زمینه بازار های مالی

حمید رضا ویلایی

✔️مشاور و سبد گردان اشخاص حقیقی و حقوقی

✔️مدرس دوره های تکنیکال و فاندامنتال

✔️دارای مدرک مربیگری از سازمان فنی حرفه ای

✔️مدرک تحلیل گری حرفه ای از کیو ال انگلستان

محمد حسین سیدی

✔️کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه تهران

✔️مشاور ارشد صندوق های سرمایه گذاری در کارگزاری مفید

 

اساتید دوره بزرگان بورس در مورد دوره چه می گویند؟

دوره آموزش بورس

در بورس قانون ۲۰   ۸۰ وجود دارد به معنی که ۲۰ درصد از افراد در بازار بورس سود میکنند و ۸۰ درصد ضرر میکنند. سوال این است که ۲۰ درصدی که سود میکنند چه کسانی هستند؟

از این ۲۰ درصد ۱ درصد کسانی هستند که به رانت اخبار و اطلاعات دسترسی دارند و ۱۹ درصد کسانی هستند که به ۴ دانش اصلی موفقیت در بورس مسلط هستند.این ۴ دانش عبارت اند از:مدیریت سرمایه و ریسک،تحلیل گری ،روانشناسی خویشتن،روانشناسی بازار.بنده به این ۴ دانش RS3  میگویم.

دوره بزرگان بورس به خوبی و بطور کامل و کاربردی دانش RS3  را به شما می آموزد.دانش RS3 تنها و تنها راه نجات و کسب سود در بازار بورس است.تا زمانی مراکز اموزش دهنده بورس مقالات و کتاب ها و دیگر منابع آموزشی ،در آموزش بورس به افراد فقط روی دانش تحلیل گری تمرکز دارند نتیجه مطلوب ایجاد نخواهد شد.لذا میبینیم که بسیاری از این افراد حتی با گذراندن دوره های اموزشی طولانی و مطالعات زیاد هنوز در بورس ضرر میکنند.

نظربرخی از دانشپذیران کانون بورس:

آقای کمال کافی دانشپذیر دوره ی ۵۴ام جامع بزرگان بورس

پخش‌کننده صوت

00:00
00:00

خانم قره داغی دانشپذیر دوره  ۶۲ ام جامع بزرگان بورس

پخش‌کننده صوت

00:00
00:00

خانم فاطمه حقیقی دانشپذیر دوره  ۵۵ام جامع بزرگان بورس

پخش‌کننده صوت

00:00
00:00

آقای علیرضا حقی دانشپذیر دوره  ۵۵ام جامع بزرگان بورس

پخش‌کننده صوت

00:00
00:00

آقای حمید شیخی دانشپذیر دوره ۵۴ام جامع بزرگان بورس

پخش‌کننده صوت

00:00
00:00

آقای دانشمند دانشپذیر دوره ۶۲ام جامع بزرگان بورس

پخش‌کننده صوت

00:00
00:00

خانم شیما عرشیان دانشپذیر دوره ۵۹ام جامع بزرگان بورس

پخش‌کننده صوت

00:00
00:00

خانم غزل بابایی دانشپذیر دوره ۵۲ام جامع بزرگان بورس

پخش‌کننده صوت

00:00
00:00
در دوره بزرگان بورس چه خبر است؟
نمایشگر ویدیو

00:00
03:53
عکس های دوره جامع بزرگان بورس:
اموزش بورس
دوره اموزشی بورس در تهران کلاس آموزش بورس
اموزش سرمایه گذاری در بورس
اموزش-صفر-تا-100-بورس موزش-سرمایه-گذاری-بورس
اموزش سرمایه گذاری بورس
کلاس و دوره اموزش بورس در کانون بورس کلاس و دوره اموزش بورس در کانون بورس
کلاس و دوره اموزش بورس در کانون بورس
کلاس و دوره اموزش بورس در کانون بورس
کلاس و دوره اموزش بورس در کانون بورس کلاس و دوره اموزش بورس در کانون بورس
کلاس و دوره اموزش بورس در کانون بورس کلاس و دوره اموزش بورس در کانون بورس
کلاس و دوره اموزش بورس در کانون بورس کلاس و دوره اموزش بورس در کانون بورس
تصاویر دوره بزرگان بورس تصاویر دوره بزرگان بورس

دوره اموزشی بورس در تهران

محل تشکیل دوره جامع بزرگان بورس کجاست؟

کانون بورس دو شعبه دارد:

شعبه اول(شعبه سیدخندان)ضلع جنوب غربی پل سید خندان ، مابین شریعتی و سهروردی ، پلاک ۷۴)

شعبه دوم(شعبه پاسداران)پاسداران،گیلان شرقی،خیابان شهید عراقی،نبش فرهنگستان یکم،پلاک ۱۱۵ واحد ۲)

محل تشکیل هر کدام از کدهای جدید دوره بزرگان بورس(شعبه سید خندان یا شعبه پاسداران) در کنار کد مربوطه درج شده است

تضمین کیفیت دوره بزرگان بورس

تذکر بسیار مهم:با استناد به تجربیات دانشجویان دوره های قبل ،کانون بورس تضمین می کند که هیچ کدام از اتفاقات زیر در این دوره برای شما رخ نخواهد داد:

 • خوابیدن و چرت زدن در کلاس
 • احساس کنم وقت و هزینه من هدر رفته است
 • احساس کنم مدرس توان انتقال مطلب را ندارد
 • جلسه اول را بیاییم و جلسات آتی را شرکت نکنم

ضمانت کیفیت دوره اموزشی بزرگان بورس

 

کانون بورس اعلام میکند: چنان چه به هر دلیلی تا ۲۴ ساعت بعد از زمان پیش ثبت نام ، درخواست کنسل دوره را داشته باشید، موسسه کانون بورس بدون هیچ قید وشرط وسوالی کل شهریه اخذ شده از شما را در محل موسسه فورا عودت خواهد داد.


کانون بورس بعد از ۱۲۸ دوره موفق،  با توجه به استقبال گسترده بورس آموزان عزیز، پذیرش دوره ۱۲۹ اُم  جامع بزرگان بورس را با تعداد نفرات محدود آغاز نموده است:


دوره ی جامع ۱۲۹اُم جامع بزرگان بورس به صورت حضوری

تعداد جلسات: ۱۵ جلسه سه ساعته

شروع از تاریخ: شنبه از تاریخ  ۹۹/۱۰/۰۶ ساعت  ۱۳:۳۰ الی ۱۶:۳۰

(به مدت ۱۵ هفته متوالی ،هر شنبه ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۶:۳۰)

مدرس این دوره : مهندس حمید رضا ویلایی

محل برگزاری کلاس: سیدخندان

ظرفیت باقی مانده : ۲ نفر

کلاس ها در روزهای تعطیلات ملی و مذهبی برگزار نمی‌شود.


دوره ی ۱۲۸اُم جامع بزرگان بورس به صورت حضوری 

تعداد جلسات: ۱۵ جلسه سه ساعته

شروع از تاریخ: سه شنبه مورخ  ۹۹/۰۸/۲۷ ساعت  ۱۷:۰۰ الی ۲۰:۰۰

(به مدت ۱۵ هفته متوالی ،هر سه شنبه ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۰:۰۰)

مدرس این دوره : مهندس حمید رضا ویلانی

محل برگزاری کلاس: شعبه سید خندان

تکمیل ظرفیت شد


دوره ی ۱۲۷اُم جامع بزرگان بورس به صورت حضوری 

تعداد جلسات: ۱۵ جلسه سه ساعته

شروع از تاریخ: شنبه مورخ  ۹۹/۰۸/۰۳ ساعت  ۱۷:۰۰ الی ۲۰:۰۰

(به مدت ۱۵ هفته متوالی ،هر شنبه ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۰:۰۰)

محل برگزاری کلاس: شعبه سیدخندان

تکمیل ظرفیت شد


دوره ی ۱۲۶اُم جامع بزرگان بورس به صورت حضوری 

تعداد جلسات: ۱۵ جلسه سه ساعته

شروع از تاریخ: دوشنبه مورخ  ۹۹/۰۶/۳۱ ساعت  ۱۷:۰۰ الی ۲۰:۰۰

(به مدت ۱۵ هفته متوالی ،هر دوشنبه ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۰:۰۰)

محل برگزاری کلاس: شعبه سیدخندان

تکمیل ظرفیت شد


دوره ی ۱۲۵اُم جامع بزرگان بورس به صورت حضوری 

تعداد جلسات: ۱۵ جلسه سه ساعته

شروع از تاریخ: پنجشنبه مورخ  ۹۹/۰۶/۱۳ ساعت  ۱۰:۰۰ الی ۱۳:۰۰

(به مدت ۱۵ هفته متوالی ،هر پنجشنبه ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۳:۰۰)

تکمیل ظرفیت شد

محل برگزاری کلاس: شعبه سیدخندان
دوره ی ۱۲۴اُم جامع بزرگان بورس به صورت حضوری 

تعداد جلسات: ۱۵ جلسه سه ساعته

شروع از تاریخ: دوشنبه مورخ  ۹۹/۰۵/۲۰ ساعت  ۱۳:۳۰ الی ۱۶:۳۰

(به مدت ۱۵ هفته متوالی ،هر دوشنبه ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۶:۳۰)

محل برگزاری کلاس: شعبه سیدخندان

تکمیل ظرفیت شد

 


دوره ی ۱۲۳اُم جامع بزرگان بورس به صورت حضوری 

تعداد جلسات: ۱۵ جلسه سه ساعته

شروع از تاریخ: یکشنبه مورخ  ۹۹/۰۵/۲۶ ساعت  ۱۳:۳۰ الی ۱۶:۳۰

(به مدت ۱۵ هفته متوالی ،هر یکشنبه ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۶:۳۰)

محل برگزاری کلاس: شعبه پاسداران 

تکمیل ظرفیت شد

‍‍

چگونه در کلاس بزرگان بورس شرکت کنم؟

می توانید به سه روش در دوره بزرگان بورس شرکت کنید:

 • روش اول:شرکت در دوره بصورت حضوری در شعبه سیدخندان یا شعبه پاسداران
 • روش دوم:شرکت در دوره بصورت آنلاین در سایت کانون بورس(دوره آنلاین پخش زنده و همزمان دوره حضوری می باشد ،با فیلم برداری دو دوربین فول اچ دی و صدا برداری حرفه ای طوری که حس میکنید انگار در کلاس نشسته اید)

 

 • روش سوم:تهیه پکیج دی وی دی های دوره(دوره های  حضوری قبلی  با دو دوربین فول اچ دی و صدا برداری حرفه ای  فیلم برداری شده است.

چه تفاوتی بین کلاس حضوری و کلاس آنلاین و پکیج دوره وجود دارد؟

 

 

مزیت ها و ویژگی های دوره حضوری بزرگان:

 • شرکت در دوره بصورت حضوری در تمامی جلسات
 • دسترسی به فیلم دوره بعد از هر جلسه (جهت مرور  کلاس جهت تسلط بیشتر. فیلم های تمام جلسات در حساب کاربری شما و تحت وب و به صورت آنلاین برای مشاهده شما عزیزان قرار میگیرد. در حین دیدن فیلم به صورت آنلاین شما این امکان را دارید که بین دوربین ها سوئیچ کرده و هر تصویر که میخواهید ببینید.)

 

 • ارائه جزوه تایپ شده کامل  دوره در فرمت پی دی اف
 • اگر جلساتی رانمی توانید در کلاس حضور داشته باشید می توانید آن جلسه را بصورت آنلاین در کلاس شرکت کنید

کلاس آنلاین، پخش زنده و آنلاین کلاس حضوری است

 

مزیت های دوره آنلاین بزرگان بورس

 

مزیت های دوره آنلاین بزرگان بورس: (دوره آنلاین پخش زنده و همزمان دوره حضوری می باشد)

 • پخش زنده و همزمان دوره حضوری (انگار در کلاس حضوری نشسته اید)

 

 • فیلمبرداری با ٢ دوربین با کیفیت بالا و صدا برداری حرفه ای. به صورتی که شما:
  اولا:محیط کلاس را مشاهده میکنید. تمام سوال های دانشپذیران و مثال ها و توضیحاتی که مدرس بر روی تخته ارائه میدهد را به طور کامل می بینید.
  دوما:مشاهده لپ تاب مدرس  در مواقعی که استاد در حال آموزش نرم افزار، سایت ها ،اسلایدها ،حل تمرین ها و یا خرید و فروش در بازار به صورت آنلاین می باشد.

 

 • دسترسی به فیلم دوره بعد از هر جلسه (جهت مرور  کلاس جهت تسلط بیشتر. فیلم های تمام جلسات در حساب کاربری شما و تحت وب و به صورت آنلاین برای مشاهده شما عزیزان قرار میگیرد. در حین دیدن فیلم به صورت آنلاین شما این امکان را دارید که بین دوربین ها سوئیچ کرده و هر تصویر که میخواهید ببینید.)

 

 • ارائه جزوه تایپ شده کامل  دوره در فرمت پی دی اف

 

 • شرکت در جلسات پیشتیبانی آنلاین و رفع اشکال های گروهی آنلاین

 

 • ۴ جلسه ۲ ساعته پشتیبانی و رفع اشکال گروهی بصورت آنلاین بر گزار خواهد شد.

 

مزیت های خرید پکیج دوره :مزیت های خرید پکیج دوره بزرگان بورس

 •        فیلمبرداری با ٢ دوربین با کیفیت بالا. به صورتی که شما:
  اولا:محیط کلاس را مشاهده میکنید. تمام سوال های دانشپذیران و مثال ها و توضیحاتی که مدرس بر روی تخته ارائه میدهد را به طور کامل می بینید.
  دوما:مشاهده لپ تاب مدرس دوره در مواقعی که در حال آموزش نرم افزار، حل تمرین ها عملی دانشپذیران و یا خرید و فروش در بازار به صورت آنلاین هستند.
 • تدوین بسیار حرفه ای ،طوری که بیننده احساس میکند در محیط کلاس واقعی نشسته است.
 • تسلط و تجربه و فن بیان بسیار بالای مهندس مهدیار حاجی علی که باعث جذاب شدن بیشتر دوره گردیده است.
 • پشتیبانی از دانشپذیران و رفع سوالات آنها به صورت تلفنی
 • امکان شرکت در دو جلسه کارگاه عملی با دانشپذیران دوره حضوری جامع بزرگان بورس
 • با خرید این محصول آموزشی شما این امکان را دارید که در صورت تولید پکیج جدیدتر و به روزتر ، فقط با پرداخت هزینه رایت DVD های پکیج جدید ، صاحب محصول به روزرسانی شده دوره جامع بزرگان بورس شوید.
 • طراحی و بسته بندی شیک و مدرن این محصول به گونه ای است که شما میتوانید با خیالی راحت وبدون کوچیکترین آسیب این پکیج را همراه خود به محل کار ، مسافرت و … ببرید و این حس را تجربه کنید که یک معلم با تجربه همیشه در کنار شما است.
 • تمامی سر فصل ها و مطالب ارائه شده در پکیج دقیقا مطابق با دوره حضوری جامع بزرگان بورس میباشد. زیرا این پکیج ضبط و فیلم برداری شده از یک دوره حضوری جامع بزرگان است.

 

تفاوت بین دوره حضوری و دوره آنلاین و خرید فیلم دوره:

 

 

با زمان دوره  ۱۲۹ اٌم مشکل دارم چه کنم؟

دوره های  جامع بزرگان بورس بصورت متوالی و مستمر در روزها و ساعتهای مختلف برگزار می شود.چنان چه روز یا ساعت این دوره برای شما مناسب نیست اسم خود را رزرو نمایید تا دوره بعدی که در روز و ساعت دیگری برگزار میشود به شما اطلاع رسانی شود.

روز و ساعت این دوره جامع بزرگان بورس برای من مناسب نیست.اسم من را برای دوره های بعدی رزرو کرده و به من اطلاع دهید.(به شما قول می دهیم اطلاعاتتان نزد ما امانت و محفوظ است)

 

 

 


هزینه دوره چقدر است؟

هزینه دوره حضوری  ۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان است و  هزینه دوره آنلاین ۳/۵۰۰/۰۰۰ تومان است.

ابتدا مبلغ ۸۰۰ هزار تومان به عنوان پیش ثبت نام می پردازید،بعد از پرداخت این مبلغ، نام شما داخل لیست دوره آموزشی ثبت می گردد(هر کدام از دوره های حضوری یا آنلاین را می توانید با ۸۰۰ هزار تومان پیش ثبت نام کنید)

الباقی شهریه را می توانید در روز شروع دوره در محل موسسه و یا پرداخت آنلاین بصورت نقد و اقساط پرداخت نمایید.

(جهت تعیین نوع دوره شما،،حضوری یا آنلاین،، همکاران ما بعد ازپرداخت با شما تماس می گیرند بنابراین همین الان می توانید پیش پرداخت خود جهت رزرو دوره را انجام دهید)

 

تضمین رضاین دوره بزرگان بورس

تضمین میکنیم ارزشی که این کلاس برای شما تولید خواهد کرد چندین  برابر شهریه ای می باشد که پرداخت می کنید.

این نکته را می توانید با مراجعه به موسسه از دانشجویانی که در حال حاضر مشغول به تحصیل در کانون بورس می باشند پرسیده و عینا مشاهده نمایید.

برای  گپ زدن با دانشجویان حال حاضر موسسه به تقویم آموزشی کانون بورس مراجعه و ساعت هایی که در کانون بورس دوره جامع بزرگان در حال برگزاری می باشد را مشاهده نمایید

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

روش های پرداخت و پیش ثبت نام در دوره جامع :

پرداخت وجه رزرو از طریق شماره کارت  ۶۱۰۴۳۳۷۸۸۴۰۷۶۴۰۵ به نام سمیه علیپوری . بانک ملت

پرداخت وجه رزرو دوره جامع از طریق سایت موسسه کانون بورس از طریق لینک زیر:

امکان شرکت در دوره حضوری و آنلاین را ندارم چه کنم؟پکیج اموزشی بزرگان بورس

 

اگر امکان شرکت در کلاس حضوری یا کلاس آنلاین را ندارید می توانید فیلم کامل دوره که دارای ۵ ویژگی اساسی می باشد را تهیه کنید.

 

 

 

 

 

 در حال حاضر کلاس های حضوری بزرگان بورس فقط در تهران برگزار می شود در صورتی که در استان های دیگر حضور دارید و امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارید ،می توانید همان دوره را بصورت  شرکت کنید و یا را تهیه کنید.

 
کلاس و دوره آموزش بورس در تهران کلاس و دوره آموزش بورس در مشهد کلاس و دوره آموزش بورس در اصفهان کلاس و دوره آموزش بورس در شیراز
کلاس و دوره آموزش بورس در هرمزگان کلاس و دوره آموزش بورس در تبریز کلاس و دوره آموزش بورس در کرج کلاس و دوره آموزش بورس در اهواز
کلاس و دوره آموزش بورس در قم کلاس و دوره آموزش بورس در کرمانشاه کلاس و دوره آموزش بورس در ارومیه کلاس و دوره آموزش بورس در گیلان
کلاس و دوره آموزش بورس در زاهدان کلاس و دوره آموزش بورس در کرمان کلاس و دوره آموزش بورس در اراک کلاس و دوره آموزش بورس در یزد
کلاس و دوره آموزش بورس در همدان کلاس و دوره آموزش بورس در قزوین کلاس و دوره آموزش بورس در اردبیل کلاس و دوره آموزش بورس در بندر عباس
کلاس و دوره آموزش بورس در سنندج کلاس و دوره آموزش بورس در بجنورد کلاس و دوره آموزش بورس در لرستان کلاس و دوره آموزش بورس در گرگان
کلاس و دوره آموزش بورس در مازندران کلاس و دوره آموزش بورس در ایلام کلاس و دوره آموزش بورس در سمنان کلاس و دوره آموزش بورس در بیرجند
کلاس و دوره آموزش بورس در بوشهر کلاس و دوره آموزش بورس در کردستان کلاس و دوره آموزش بورس در خوستان کلاس و دوره آموزش بورس در شهر کرد

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط