بازار وام ایران
بازار وام ایران

وام ۱۰ میلیونی قرض الحسنه بانک مهر ایران را چگونه بگیریم؟ ( جزئیات + اقساط)

 بانک قرض الحسنه مهر ایران نوعی وام با کارمزد ۴ درصد در قالب یکی از طرح های خود به نام طرح تداوم مهر تا سقف ۳۰ میلیون تومان پرداخت می کند که بررسی این وام نشان می دهد دریافت وام ۱۰ میلیونی قرض الحسنه در قالب این طرح برای بسیاری از متقاضیان می تواند جذاب باشد.

 ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ خبر

 الف 

تقاضیان وام های قرض الحسنه برای دریافت این وام ها از نظام بانکی کشور با موانع فراوانی روبرو هستند اما بانک قرض الحسنه مهر ایران که بانک تخصصی ارائه کننده تسهیلات قرض الحسنه به شمار می آید این قبیل وام ها را با شرایط متنوع در قالب طرح های گوناگون به افرادی که در این بانک حساب افتتاح کنند ، پرداخت می کند.

وامی که حتی در شرایط تورمی هم جذاب است

شاید برخی انواع تسهیلات قرض الحسنه این بانک به دلیل شرایط تورمی چندان جذاب نباشد اما بعضی دیگر از این وام ها کماکان برای متقاضیان جذاب است. برای مثال تسهیلاتی که در قالب طرح تداوم مهر به متقاضیان وام های قرض الحسنه بانک مهر ایران پرداخت می شود می تواند گره گشای مشکلات بسیاری از افراد باشد.

تصور کنید توان پس انداز فعلی شما مبلغ اندکی در حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان است و می خواهید با همین مبلغ، وام قرض الحسنه به مبلغ ۱۰ میلیون تومان دریافت کنید.

پرداخت ماهیانه ۲۲۳ هزار تومان و دریافت وام ۱۰ میلیونی

بد نیست بدانید در صورت افتتاح حساب در بانک قرض الحسنه مهر ایران و استفاده از طرح تداوم مهر ، می توانید با واریز مبلغ مستمر ماهیانه ۲۲۳.۰۰۰ تومان به مدت ۲۴ ماه ، پس از اتمام واریز مبالغ مستمر ماهیانه ،از ۱۰میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه با بازپرداخت ۲۴ ماهه با کارمزد ۴ درصد استفاده کنید. ساز و کار بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه تداوم مهر  مورد بررسی قرار گرفته و این بررسی ها حکایت از آن دارد که وام مذکور به گونه ای طراحی شده است که حداقل مدت بازپرداخت این تسهیلات ۲۴ماه و سقف مدت بازپرداخت هم ۶۰ ماهه است.

مبلغ این وام‌محدود به ۱۰ میلیون تومان نیست و همان طور که پیشتر ذکر شد تا سقف ۳۰ میلیون تومان قابل افزایش است. موضوع مهم در دریافت این تسهیلات این است که متقاضی وام، چقدر توان واریز به صورت مستمر و ماهانه دارد.

تسهیلات ۱۰ میلیونی تداوم مهر برای چه کسانی مناسب است؟

شاید ذکر مثالی از افرادی که این وام برای آنها مناسب است بتواند ذهن متقاضیان را درباره این طرح روشن کند. به عنوان مثال دانشجویانی که حداقل ۲سال از زمان تحصیل آنها باقی مانده یا حتی سربازانی که قدرت پس انداز مبلغی حدود ۲۲۳ هزار تومان به صورت ماهانه را دارند و تمایل دارند پس از گذشت حداقل ۲۴ ماه به موجب واریز مستمر ماهیانه ، از وام۱۰ میلیونی استفاده کنند ، تسهیلات مذکور برای آنها گره گشا است

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط