بازار وام ایران
بازار وام ایران

وام ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ (دویست میلیون) تومانی بانک صادرات به همه افراد با اقساط ۶۰ ماهه + شرایط

وام ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ (دویست میلیون) تومانی بانک صادرات به همه افراد با اقساط ۶۰ ماهه + شرایط

کارت اعتباری بانک صادرات

بانک اول – بانک صادرات سقف وام کارت اعتباری خود را از مبلغ ۵۰ میلیون تومان به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان افزایش داده است. این وام به همه افرادی که شرایط آن را داشته باشند قابل پرداخت است و به گروه شغلی خاصی تعلق ندارد.

 ۲۱ آبان ۱۴۰۰ خبر

 الف 

  ۱ دیدگاه


به گزارش بانک اول در پی بخشنامه بانک مرکزی مبنی بر افزایش سقف تسهیلات کارت اعتباری , برخی از بانک های بزرگ کشور نسبت به ابلاغ اطلاعیه افزایش مبلغ وام کارت اعتباری به شعب خود در سراسر کشور اقدام کردند. بر اساس این بخشنامه سقف وام کارت اعتباری از مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال به ۲ میلیارد ریال افزایش پیدا کرده است.

بانک صادرات ایران که یکی از بزرگترین بانک های کشور با بیشترین تعداد شعب در سراسر کشور است , هم مبلغ تسهیلات کارت اعتباری خود را تا سقف ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان افزایش داده است.

بزرگترین مزیت دریافت وام کارت اعتباری این است که برای دریافت آن نیازی به شرایط خاص مانند کاسب بودن , متخصص بودن , دستگاه پوز داشتن , جواز کسب داشتن و… ندارد و تقریبا تمام افراد بالای ۱۸ سال جامعه که توان بازپرداخت اقساط را داشته باشند می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

کارت اعتباری کام بانک صادرات,  کارتی است که بانک به وسیله آن تا سقف معینی به مشتری وام داده می شود و دارنده آن می‌تواند از طریق پایانه‌های فروش (POS) یا درگاه‌های پرداخت اینترنتی (IPG) اقدام به سفارش یا خرید کالا و خدمات نماید.

سقف وام کارت اعتباری در حال حاضر ۲۰۰ میلیون تومان و مدت بازپرداخت اقساط آن حداکثر ۶۰ ماه است.

کارمزد صدور کارت و اعتبارسنجی جمعاً به میزان یکصد هزار (۱۰۰/۰۰۰) ریال و آبونمان (حق اشتراک سالانه) معادل ۱% اعتبار تخصیص یافته به متقاضی می‌باشد.

نرخ سود این وام همانند اکثر وام های فعلی بانک ها ۱۸ درصد است.

مبلغ اقساط تسهیلات ۲۰۰ میلیونی با بازپرداخت ۶۰ ماهه حدود ۵ میلیون و یکصد هزار تومان است و افراد باید مدارک لازم دال بر توانایی بازپرداخت اقساط را به بانک ارایه نمایند .

در صورتی که شخصی توانایی بازپرداخت اقساط تا سقف تعیین شده را ندارد و یا به مبلغ کمتری از وام نیاز دارد می تواند از کارت اعتباری ۳۰ ,۵۰ یا ۱۰۰ میلیون تومانی استفاده کند.

شرایط عمومی دریافت وام بانکی:

۱- وام گیرنده و ضامنین باید فاقد تسهیلات معوق و همچنین چک برگشتی باشند.

۲- به گزارش بانک اول هر شخص فقط یک بار می تواند در کل شبکه بانکی تا سقف مقرر کارت اعتباری دریافت کند و چنانچه مجددا درخواست تسهیلات کارت اعتباری داشته باشد یا باید وام قبلی را تسویه کند و یا تفاوت مانده بدهی فعلی را با سقف مقرر شده دریافت کند.

۳- حداقل سن برای دریافت تسهیلات ۱۸ سال تمام است.

۴- مردان متقاضی وام بانکی تا سن ۵۰ سالگی باید وضعیت نظام وظیفه قابل قبول (کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت دائمی ) داشته باشند ٬ این مورد از طریق استعلام سیتمی در بانک ها انجام می شود

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط