بازار وام ایران
بازار وام ایران

وام ۸۰ میلیونی با کارمزد ۴ درصد بانک مهر ایران را چگونه بگیریم؟

وام ۸۰ میلیونی با کارمزد ۴ درصد بانک مهر ایران را چگونه بگیریم؟

وام ۸۰ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران با کارمزد ۴ درصد پرداخت می شود و برای عموم متقاضیان و خصوصا افرادی که تا چند سال دیگر قصد ازدواج دارند یا فرزندانی دارند که طی سال های آتی به سن و شرایط ازدواج می رسند، جذاب است.

به گزارش کاماپرس، دریافت وام‌های قرض الحسنه از بانک‌ها به دلیل متقاضیان فراوان و کمبود منابع ، کار پرزحمت و پردردسری است که نیازمند اطلاع از شرایط و پیگیری روند دریافت وام است.

کاماپرس طی ماه‌ها و هفته‌های اخیر با انتشار  سلسله گزارش‌هایی در مورد انواع وام‌های قرض‌الحسنه و شرایط دریافت آنها تلاش کرده است متقاضیان وام‌های ارزان قیمت را در یافتن و اخذ  تسهیلات مطلوبشان یاری دهد.

بر این اساس، قطعا آگاهی از شرایط یک وام ۸۰ میلیونی قرض‌الحسنه که با کارمزد ۴ درصد توسط یکی از دو بانکی که به صورت تخصصی به پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه می پردازند، برای بخشی از متقاضیان تسهیلات، که شرایط آنها با این وام هماهنگی دارد، سودمند است.

وام ۸۰ میلیونی بانک مهر ربطی به وام ازدواج سایر بانک ها ندارد

این‌وام که توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت می شود به نام وام پیوند مهر معروف است و یکی از وام‌های مناسب برای کسانی است که در چند سال آینده تصمیم به ازدواج دارند یا فرزندانی دارند که تا چند سال دیگر به سن و شرایط ازدواج می‌رسند.

تسهیلات مذکور را می توان نوعی وام ازدواج دانست که هیچ گونه ارتباطی با وام‌های عمومی ازدواج که در سایر بانک ها پرداخت می شود ندارد و انحصارا توسط بانک قرض الحسنه بانک مهر ایران پرداخت می شود.

لازم به تاکید است وام۸۰ میلیونی پرداختی در طرح پیوند مهر بانک قرض الحسنه مهر ایران هیچ تضادی با تسهیلات ازدواج پرداختی توسط سایر بانک‌ها ندارد و متقاضیان می‌توانند از وام۸۰ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران و وام ازدواج سایر بانک‌ها به‌صورت همزمان بهره‌مند شوند.

گام های لازم برای دریافت وام۸۰ میلیونی با کارمزد ۴ درصد

متقاضیان این تسهیلات باید در گام اول یک حساب قرض الحسنه پس انداز مختص بهره مندی از تسهیلات طرح دوم پیوند مهر در بانک قرض الحسنه مهر ایران افتتاح کنند.

در گام دوم متقاضیان باید به مدت حداقل ۵ سال مبلغی را به عنوان سپرده در حساب مذکور سپرده کند. توجه به این نکته ضروریست که اولین شرط جهت بهره مندی از وام۸۰ میلیونی کسب حداقل ۵ سال میانگین سپرده است. ضمنا متقاضیان این تسهیلات می توانند مبلغ سپرده را بر اساس شرایط خود کاهش داده و سال های سپرده‌گذاری را افزایش دهند.

در ادامه چند مثال برای روشن شدن ارتباط بین سال های سپرده گذاری و موعد دریافت‌وام و همچنین اقساط این‌وام ذکر می شود.

مثال اول: متقاضی وام می تواند با افتتاح حساب سپرده پیوند دوم مهر و سپرده گذاری یک‌جای مبلغ به میزان ۱۸.۴۰۰.۰۰۰ میلیون تومان به مدت پنج سال ، از ۸۰ میلیون تومان تسهیلات با بازپرداخت ۶۰ ماهه پس از پنج سال بهره مند شود.

مثال دوم: متقاضی می تواند ،با افتتاح سپرده پیوند دوم مهر و تودیع یک‌جای مبلغ به میزان ۷.۸۵۰.۰۰۰ تومان به مدت ده سال ،از ۸۰ میلیون تومان تسهیلات با بازپرداخت ۶۰ ماهه پس از ۱۰ سال بهره مند شود.

مثال سوم: متقاضی می تواند ، با افتتاح سپرده پیوند دوم مهر و واریز ۱۰ مرحله طی ۱۰ سال، هر مرحله مبلغ به میزان ۱.۵۷۰.۰۰۰تومان سالانه در ابتدای هر سال، از ۸۰ میلیون تومان تسهیلات با بازپرداخت ۶۰ ماهه پس از ۱۰ سال بهره مند شود.

اخبار مهم و پربازدید را بخوانید:

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن  را کلیک کنید

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط