بازار وام ایران
بازار وام ایران

وام 100 میلیون تومانی با ضمانت آسان به چه کسانی تعلق می گیرد؟

وام 100 میلیون تومانی با ضمانت آسان به چه کسانی تعلق می گیرد؟

طبق اعلام مسعود دائی، مدیرکل اقدامات تامینی سازمان زندان‌ها، زندانیان آزاد شده براساس شرایط و ضوابط مشخصی وام 100 میلیون تومانی خوداشتغالی دریافت خواهند کرد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام های بانکی اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، مددجویان آزادشده با توجه به حرفه و هنری که طی دوران حبس خود در زندان یاد گرفته‌اند امکان دریافت وام خوداشتغالی 100 میلیون تومانی با حداقل سود و ضمانت‌های آسان مثل یارانه یا مستمری را دارند. به گفته مدیر کل اقدامات تامینی سازمان زندان‌ها، در صورتی که زندانی آزاد شده شرایط لازم را برای دریافت وام نداشته باشند، اگر افرادی در کارگاه یا مغازه‌شان این اشخاص را استخدام کند، برابر قانون کار کشور به او حقوق و دستمزد تعلق خواهد گرفت.

تاکنون با اجرای نذری به نام «نذر هشتم»، به یاری نیکوکاران استان تهران و همچنین همراهی ستاد دیه استان و مرکز مراقبت بعد از خروج، 120 نفر از زندانیان ندامتگاه تهران بزرگ با پرداخت بدهی یا رد مال از سوی نیکوکاران و جلب رضایت شاکی‌ها آزاد شده‌اند. نذر هشتم از برنامه‌هایی است که توسط رئیس سازمان زندان‌ها شکل گرفت. به موجب این طرح هشتم هر ماه هشت نفر از زندانیان جرائم غیرعمد بدهکار آزاد می‌شوند. بنا به گفته علی اسمعیلی، جانشین زندان‌های استان تهران، از ابتدای امسال تا به حال، 438 نفر با پرداخت 18 میلیارد تومان از طرف خیرین به خانه‌های خود بازگشتند.

اخبار مرتبط را دنبال کنید:

توجه به شرایط زندانیان آزاد شده

با این حال علی اسمعیلی معتقد است که افراد آزاد شده در جریان بازگشت به جامعه باید چهار مرحله آگاهی از شرایط موجود، شناخت وضعیت و سعی در ترمیم آن، تعهد به خود و اقدام عملی برای ساختن زندگی سالم را به دست آورند و از ان عبور کنند.

توجه به این موارد از بازگشت دوباره افراد به زندان‌ها جلوگیری خواهد کرد. به همین منظور است که برای بهبود شرایط زندانیان آزاد شده وام 100 میلیون تومانی خود اشتغالی پرداخت می‌شود. البته در این مسیر کمک اطرافیان و صاحبان مشاغل هم بسیار موثر است و روی شرایط زندگی این افراد تاثیر دارد

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط