بازار وام ایران
بازار وام ایران

وام 25 میلیونی با سود 10 درصد برای این افراد

ویژه| وام 25 میلیونی با سود 10 درصد برای این افراد

در بین تسهیلات ارزان قیمت ، وام ازدواج از جمله وامهای قرض الحسنه به شمار می آید که امسال به ۷۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

ویژه| وام 25 میلیونی با سود 10 درصد برای این افراد

برخی زوج ها علاوه بر این وام می توانند از وام ۲۵ میلیونی نیز بهره مند شوند. تسهیلات مذکور مختص فرزندان بازنشستگان است و این وام به عنوان وام ازدواج فرزندان به بازنشستگان کشوری پرداخت می شود. بر این اساس بازنشستگان تامین اجتماعی از چنین تسهیلاتی بهره مند نیستند.

 آنچه دیگران می خوانند

  • نرگس محمدی در غم عزیزش عزادار شد

  • مقاومت قیمت دلار شکسته شد | دلار چند؟

  • متین ستوده از پدر و مادر باکلاسش رونمایی کرد! +تصاویر

  • مرجانه گلچین سکته کرد/ فیلم

  • فوری/ این افراد یارانه 200 هزار تومانی می‌گیرند

  • متین ستوده از پدر و مادر باکلاسش رونمایی کرد! +تصاویر

    متین ستوده از پدر و مادر باکلاسش رونمایی کرد! +تصاویر

یک مقام مسئول در صندوق بازنشستگی کشوری در این باره توضیح داد: تسهیلات مذکور هفتمین مرحله از وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری است که تا عصر امروز دوشنبه ۲۹ شهریورماه ۱۴۰۰ به مشمولان این وام پرداخت خواهد شد.

درآمد دلاری رو از دست ندهید! (همین حالا شروع کنید)
مسابقه نقاشی «به رنگ مدرسه»، هم کار خیر و هم جایزه
اگر (تولید کننده یا کارآفرین) هستید… همین حالا اقدام کنید
ماشین دلخواهتو با ضمانت از دیوار بخر!
صدها جایزه ارزنده در مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان
پیشنهاد دیوار به شما، خرید خودروهای ضمانت‌دار

علی خدامی که مسئولیت مدیر کلی امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری را به عهده دارد، ادامه داد: با مشارکت بانک عاملی که پرداخت این وام را به عهده دارد، هفتمین مرحله تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری برای یک هزار و ۴۵۲ نفر از متقاضیانی که پس از بررسی های لازم واجد شرایط برای دریافت این نوع تسهیلات بودند  تا عصر امروز (دوشنبه ۲۹ شهریورماه ۱۴۰۰) به حسابشان واریز خواهد شد.

شایان ذکر است حداقل حقوق خالص دریتی یک میلیون تومانی در تیرماه سال جاری، تاریخ عقدنامه در بازه زمانی اول فروردین ۱۳۹۹ تا پایان ۲۰ مردادماه ۱۴۰۰، امکان ثبت نام فقط برای ازدواج اولیه (زوجین) فرزند یا نوه تحت تکفل بازنشستگان، موظفین و فرزند همسر وظیفه بگیر، درنظر گرفتن یک فقره تسهیلات در صورت مشمولیت پدر و مادر فرزندان در صندوق برای بررسی واجدین شرایط، از جمله شرایط و وضوابط ثبت نام این نوع تسهیلات استبه گفته وی، مرحله قبلی این تسهیلات، اول تیرماه امسال به یک هزار و ۳۵۰ نفر از بازنشستگان واجد شرایط پرداخت شده بود. خدامی گفت: نرخ این تسهیلات ۱۰ درصد و دوره بازپرداخت آن ۶۰ ماهه است.

بنا به گزارشی هفتمین دوره پرداخت تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان و موظفین همسر به مبلغ ۲۵ میلیون تومان براز ۱۴مردادماه امسال انجام شد. این تسهیلات با نرخ ۱۰ درصد و دوره بازپرداخت ۶۰ ماهه (۵ساله) است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط