بازار وام ایران
بازار وام ایران

وام 50 میلیون تومانی بانک سپه + جزئیات

وام 50 میلیون تومانی بانک سپه + جزئیات

بانک سپه با ارائه طرح «بهین کارت» وام خرید کالا به متقاضیان ارائه می‌دهد. این وام برای خرید انواع کالاها از فروشگاه‌های طرف قرارداد با بانک سپه قابل استفاده است.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام های بانکی اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، بانک سپه به منظور رونق فروش کالاهای باکیفیت داخلی، فرهنگ سازی مصرف آن‌ها و در نهایت افزایش اشتغال و رفاه عمومی جامعه، طرح بهین کارت سپه را ارائه کرد. هدف اصلی اجرای این طرح برقراری ارتباط مالی بین بانک و تولیدکنندگان و عرضه کنندگان داخلی و همچنین پاسخ دهی همزمان به نیازهای تسهیلاتی مشتریان است.

در این طرح بانک وجه کالاهای خریداری شده توسط دارندگان بهین کارت سپه را با کسر تخفیف مندرج در قرارداد بین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات می‌پردازد. متقاضیان دریافت وام خرید کالا برای دریافت بهین کارت سپه باید در یکی از شعبه‌های این بانک حساب قرض الحسنه داشته باشند. شرح هر تراکنش با این کارت از طریق پیامک به شماره همراه مشتری، جهت اطلاع، ارسال می‌شود.

اخبار تازه‌ترین وام های بانکی را بخوانید:

سقف بهره مندی از تسهیلات بهین کارت سپه

سقف وام ارائه شده از طریق این کارت، 50 میلیون تومان با سود 18 درصد است. استفاده از بهین کارت نیاز به معرفی یک ضامن رسمی دارد. افراد برای دریافت این کارت باید مبلغ 53 هزار تومان برای تشکیل پرونده و اعتبارسنجی به بانک سپه بپردازند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های اعتباری فاقد آبونمان است و اعتبار یکساله دارد. افرادی امکان دریافت این کارت را دارند که سوابق بانکی خوب، بدون چک برگشتی یا قسط معوق، داشته باشند.

حداکثر زمان بازپرداخت اقساط این تسهیلات 36 ماهه بوده و اگر فرد از سقف این وام استفاده کند باید ماهیانه یک میلیون و 807 هزار و 620 تومان به بانک قسط بپردازد. کل سود بانک از این وام 15 میلیون و 74 هزار و 312 تومان و مجموع بازپرداختی تسهیلات گیرنده 63 میلیون و 981 هزار تومان است

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط