بازار وام ایران
بازار وام ایران

کانون های برتر مساجد مازندران در فهما برای دریافت وام قرض الحسنه معرفی به بانک می شوند

حجت الاسلام نعمتی قرا گفت: به زودی در راستای حمایت از کانون های برتر در رویداد ملی فهما، وام قرض الحسنه با مهلت بازپرداخت ۲۴ ماهه به ۲۹ کانون فرهنگی هنری مساجد استان اختصاص می یابد.
حجت الاسلام «رجب نعمتی قرا» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از ساری، به فعالیت هزار و 173 کانون فرهنگی هنری در مساجد استان اشاره کرد و گفت: سال گذشته در 22 کانون از این تعداد در استقرار نظام فهما به عنوان کانون فعال معرفی شدند.
سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران بابیان اینکه در راستای حمایت از این کانون ها وام قرض الحسنه بانک رسالت با مهلت بازپرداخت 24 ماهه با معرفی ستاد کانون های مساجد استان به این پایگاه های فرهنگی اختصاص می یابد، افزود: مبلغ این وام برای کانون ها متغیر و بین ۵ تا ۳۰ میلیون تومان است.
وی بابیان اینکه این 29 کانون جزء کانون های برتر، فعال و شایسته تقدیر در رویداد ملی فهما سال 98 هستند، اذعان کرد: این وام ویژه مدیران مسئول کانون های برتر مازندران در فهما است .
حجت الاسلام نعمتی قرا بابیان اینکه کانون های برتر در رویداد ملی فهما از حمایت های نقدی جمعاً به ارزش 42 میلیون تومان بهره مند شدند، افزود: همچنین اهدای کتاب به مبلغ 48 میلیون تومان به منظور تقویت فرهنگ کتاب خوانی به کانون های برتر فهما از دیگر اقدامات حمایتی از فعالان استقرار نظام فهما بوده است .
وی ثبت فعالیت های کانون و اطلاعات اعضای کانون در سامانه بچه های مسجد را از مؤلفه های اصلی کسب امتیاز در رویداد فهما دانست و گفت: این فعالیت ها در هشت موضوع و ۱۸ عرصه ارزیابی شده است که سال گذشته کانون های مساجد استان موفق به کسب 2 میلیون و 694 هزار و 844 امتیاز شدند .
حجت الاسلام نعمتی قرا بابیان اینکه انتخاب دومین دوره رویداد پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران با عنوان «ایران قوی» نیز در سه شبستان و ۱۲ رواق تعریف شده، …

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط